Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iršos pateicas par nesavtīgo darbu

Foto: Mārcis Briška.

17. novembrī, Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā, Iršu pagastā izskanēja valsts svētku pasākuma koncerts “Es mīlu Latviju savu”.
Koncertā, kurš ilga divas stundas, piedalījās Pērses sākumskolas un pirmsskolas bērni un skolotāji, Iršu pagasta sieviešu vokālais  ansamblis (vadītāja Madara Jankalāne), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Irši” un senioru deju kolektīvs “Lēdmane” (deju kolektīvu vadītāja Ilona Ūdre). Dziesmām, dzejai un dejām savstarpēji mijoties, laiks paskrēja vēja spārniem. Mēs šo svētku koncertu — dāvanu Latvijai — nodēvējām par mazajiem Dziesmu un deju svētkiem mūsu pagastā.
Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, Iršu pagasta pakalpojumu centrs aicināja ieteikt tos cilvēkus, kuri būtu pelnījuši saņemt pateicības rakstu par gada garumā padarītajiem labajiem darbiem pagastā. Paldies par līdzcilvēku nesavtīgo darbu novērtēšanu! Pateicības rakstus no Iršu pagasta pakalpojumu centra vadītājas Lāsmas Ružas-Riekstiņas šajā vakarā saņēma:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Ilona Ūdre — par tautisko deju tradīcijas stiprināšanu un Iršu pagasta popularizēšanu;

Adrians Sogomonjans, Mārtiņš Rudzons, Endijs Rudzons, Markuss Jātnieks — par godprātīgu un atbildīgu brīvprātīgo darbu;

Madara Jankalāne — par nesavtīgu darbu Pērses sākumskolā, par dvēseles stīgu spodrināšanu caur dziesmām;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Normunds Jirgens — par uzmeistarotajiem burtiem IRŠI, aktīvu darbu komunālajā nodaļā un Iršu pagasta popularizēšanu;

Raivis Vilcāns, Rinalds Kalniņš — par volejbola tradīciju turpināšanu, sportisko garu, neatlaidību un Iršu pagasta popularizēšanu;

Pēteris Ošs par brīvprātīgo darbu  Iršu pagasta estētiskā tēla veidošanā, radošumu un Iršu pagasta popularizēšanu;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ilze Bergmane — par nesavtīgu, ilgstošu darbu Iršu pagastā. Cilvēks, kurš ar lielu atbildību padarīs savu darbu, neatteiks līdzcilvēkiem. Apbrīnojami, ar kādu labestību un smaidu tiek veikts šis smagais darbs — rūpēm un mīlestību;

Inita Bērzkalna — par atbildīgu darbu, rūpēm par senioriem, atsaucību, laipnību un brīnišķīgu pasākumu rīkošanu ĢAC ”Dzeguzīte”;

Līga un Dzintars Meieri — par atsaucību un ieguldījumu Iršu pagasta aktivitāšu atbalstīšanā, par labajiem darbiem Sv. Mārtiņa Romas katoļu baznīcas uzlabošanā, baznīcas zvana uzstādīšanu;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dace un Dzintars Greļi par kvalitatīvi organizētiem pasākumiem un Iršu pagasta popularizēšanu;

Daiga Andersone par jaudīgo enerģiju, radošumu un uzdrīkstēšanos,  par kultūras dzīves aktivizēšanu un Iršu pagasta popularizēšanu.

Svētku priekšvakarā pie mums viesojās  un visus klātesošos uzrunāja arī Kokneses apvienības pārvaldes vadītāja Agrita Vagoliņa.
Koncerta noslēgumā dziedātāji un skatītāji vienojās kopdziesmā “Svētvakars”, savukārt dejotāji uz skatuves grieza valsi. Visbeidzot bija pienācis laiks  baudīt svētku kūku. Paldies par to Vinetai Grinšponei!

Sirsnīgs paldies visiem pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem, kas bija kopā ar mums svētku koncertā, kā arī tiem, kuri ballēja kopā ar grupu “Ginc un Es”!
Lepojamies, ka mums ir ar ko dalīties, ka nevajag neko daudz un neko lielu, lai otram uzdāvinātu svētkus un prieku!

Daiga Andersone, kultūras dzīves organizatore Iršos

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Mārcis BriškaLīdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.