Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iršos atbalsta akcija Ukrainai

Iršos, tāpat kā daudzviet Latvijā, pie sporta halles “Irši” notika pašvaldības rīkotā atbalsta akcija Ukrainai, kurā atnākušie ar savām labajām domām un lūgšanām sūtīja spēka vēlējumus Ukrainas tautai, pauda atbalstu un solidaritāti, mantroja, aizlūdza, sūtīja gaismu un enerģiju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Miera eņģel’s lido pāri, Pāri baltai pasaulei. Lido kaija, lido dūja Pāri mūsu zemītei. Mīlestības baltā gaisma No sirds uz sirdi vijas tā, Dievišķajā gaismas plūsmā Gaišāka kļūst pasaule. Un es stāvu pašā vidū, Saules staru apmirdzēts. Un pār mani silti lejas Dieva mīlestības spēks.”

(Lāsma Ruža-Riekstiņa)

Iedegtās sveču liesmas, līdzcilvēku klātbūtne, dzeja, dziesmas, ko izpildīja Pērses sākumskolas skolēni un Iršu pagasta vokālais ansamblis, radīja spēcīgu vienotības brīdi. Šajā vakarā visi vienojāmies kopīgā lūgšanā, kā arī skaitījām Miera mantru: “Es esmu Miers. Tu esi Miers. Mēs esam Miers. Visapkārt ir Miers. Miers mūsos un visapkārt. Miers un harmonija manī. Miers un harmonija Visumā. Miers manī, Miers manā ģimenē, Miers visapkārt. Vairojam gaismu sevī un pasaulē!” Latvieši ir dziedātājtauta, tāpēc šajā vakarā pagasta kopkoris sūtīja stiprinājuma vārdus un vienojās spēka dziesmās: “Austošās saules dziesma”, “Lai bij’ vārdi, kam bij’ vārdi”, “Fināla dziesma” un “Pie Dieviņa gari galdi”, lūdzot mieru Ukrainai, mieru visā pasaulē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies Bebru pamatskolas skolotājai Vinetai Grinšponei un skolēniem par sagatavotajām Ukrainas valsts karoga krāsas lentītēm, kuras saņēma katrs akcijas dalībnieks!

Paldies Pērses sākumskolas skolēniem un Iršu pagasta vokālā ansambļa dalībniecēm! Īpašs paldies skolotājai, ansambļu vadītājai Madarai Jankalānei! Paldies Iršu pagasta jauniešiem — Adrianam, Viesturam, Rendijam, Valteram un Beātei par atsaucību un palīdzību! Spēks ir jauniešos! Paldies visiem, kuri ieradās un savās domās, sirdīs bija kopā ar Ukrainas tautu! Mēs lūdzam mieru! Slava Ukrainai! Dievs, svētī Latviju! 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.