Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Īpaši aicina jauniešus. Šaut varēs ikviens

Attēls no canva.com

9. septembrī no pulksten 9 Ozolkalna šautuvē Koknesē norisināsies tradicionālās šausanas sacensības pa kustīgiem mērķiem “Kokneses kauss 2023”, ko jau vismaz 20 gadu rīko medību klubs “Ķepainis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu atbalsta Aizkraukles novada dome un Aizkraukles novada sporta centrs. Sacensības notiks trijās disciplīnās, un tajās var piedalīties ne tikai mednieki, bet arī ikviens cilvēks, kurš vēlas. Pirms starta varēs apgūt, kā pareizi rīkoties ar ieroci, un sacensībās piedalīsies pieredzējuša šāvēja un mednieka pavadībā. “Tuvojas dzinēju medību sezonas sākums, un medniekiem tā būs lieliska iespēja patrenēties un pārbaudīt savus spēkus, taču mēs savā pulkā vēlētos redzēt arī jaunus cilvēkus, kuri vēl nav mednieki, bet kuriem ir interese par šo nodarbi.

Mednieku vidējais vecums ir 55 un vairāk gadu, tāpēc gribam jauniešus ieinteresēt par medībām. Mēs arī klubā pieņemam jauniešus, kuri var piedalīties medībās kā dzinēji, iepriekš viņus apmācām.

Piedaloties medībās, viņiem nav jāmaksā dalības maksa, bet ir iespēja iegūt savu daļu medījuma,” stāsta kluba “Ķepainis” pārstāvis un sacensību organizators Jānis Bērziņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.