Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Inta Afanasjeva Anglijā gūst jaunu pieredzi

LAIPNI AICINĀTI! “Ziedu tirgotavas” saimniece Inta Afanasjeva.
Ivetas Skabas foto

Vadīs meistarklases ziedu kārtošanā

Šomēnes universālveikala apakšstāvā Aizkrauklē durvis vērusi “Ziedu tirgotava”. Ziedu tirdzniecības vieta te bija arī agrāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īpašniece Inta Afanasjeva stāsta: “Piecus gadus nedarbojāmies, veikals bija slēgts. Es aizbraucu uz Angliju un strādāju ziedu salonā. Ieguvu pieredzi, iemācījos daudz jauna, īpaši pušķu veidošanā. Tur sapratu, ka tos var veidot citādāk, arī līgavu pušķus. Ikreiz, veidojot pušķus angļiem, iedomājos — kāpēc es tādus nevarētu veidot te, Latvijā, Aizkrauklē? Te, protams, jāpielāgojas cilvēku pirktspējai.”

Inta beigusi floristikas kursus, un Anglijā gūtā pieredze ļāva nostabilizēties un saprast, kādā virzienā strādāt, apjaust savas spējas.

Ziedi veikalam tiek piegādāti tieši no Holandes. “Agrāk nācās vilties Rīgas bāžu piedāvājumā, jo tas ir ļoti mazs. Anglijā strādāju ar daudz dažādiem ziediem un zaļumiem, lai pušķis izskatās skaists, bagātīgs, krāšņs un neredzēts, lai ir kaut kas īpašs,” saka “Ziedu tirgotavas” saimniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai sāktu no jauna darboties, vispirms veikts remonts — nomainīts sienu un grīdas klājums, ierīkots siltumsūknis telpas apsildei. Tirdzniecības vieta iekārtota kantri stilā, kas tai piedod īpašu “odziņu”.

Veikalā piedāvā grieztos ziedus, pušķus, telpaugus, suvenīrus. Ir iespēja pasūtīt pušķus jubilejām, kāzām, kā arī dzīves skumjākajiem brīžiem — vainagus un tā saucamos “strausus”. Paralēli tirdzniecībai Inta paredzējusi rīkot meistarklases ziedu kārtošanā.

“Ziedu tirgotava” ir Intas Afanasjevas trešais izlolotais veikals. Viens — “Marantas ziedi” — darbojas Skrīveros, otrs — Koknesē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.