Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ilze Andersone — “Latviešu zeltene Lielbritānijā 2022”

Lepojas, ka ir latviete, un lepna par to, ka var nest skaisto kroni
Skaista, gudra, uzņēmīga un mērķtiecīga, lieliska mamma, māsa, draudzene un kolēģe — tāda ir bebrēniete Ilze Andersone, kura ieguvusi galveno titulu konkursā “Latviešu zeltene Lielbritānijā 2022”, kā arī titulu “Grācija” un skatītāju simpātiju balvu.
Šāds konkurss notika pirmo reizi, un to rīkoja sociālo mediju platforma latviešiem pasaulē “Tauta”. Tajā tika aicinātas piedalīties meitenes un dāmas vecumā no 18 gadiem bez ierobežojuma — attiecību statusa, izmēra vai citām prasībām; vienīgais noteikums — kandidātes dzīvesvietai jābūt Lielbritānijā. Līdz 30. aprīlim varēja nobalsot par 47 konkursa dalībniecēm, starp kurām bija trīs novadnieces. Par “Latviešu zeltenes Lielbritānijā” titulu sacentās Ilze Andersone no Vecbebriem, Baiba Mikalkeviča no Neretas un Evita Svetiņina no Aizkraukles. Konkursa otrajā kārtā iekļuva desmit finālistes, kuras bija ieguvušas visvairāk balsu, un viņu vidū arī bebrēniete Ilze. Konkursa noslēgums notika klātienē labdarības organizācijas “Bērzes Strazdi” rīkotajā Jāņu festivālā Daugavas Vanagu mītnē “Straumēnos”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.