Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ilgtspēja, inovācijas un zinātne – premium ziemeļu augu tēju zīmola PLŪKT panākumu atslēga

Tēju ražošana ir cieši saistīta ar rūpēm par apkārtējo vidi, jo klimata pārmaiņas un rūpnieciskas lauksaimniecības metodes tējas izaudzēšanai nepieciešamos apstākļus padara ļoti trauslus. Tādēļ aizvien vairāk tējas ražotāju zīmoli pievēršas ilgtspējīgām, dabai draudzīgām un sociāli atbildīgām praksēm. Premium ziemeļu augu tējas zīmols PLŪKT nav izņēmums.

Ilgtspēja

Viens no zīmola PLŪKT uzņēmējdarbības mērķiem ir nodrošināt ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu tējas ražošanas un iepakošanas procesu, kas neiespaido apkārtējo vidi.

PLŪKT tējas tiek vāktas ar rokām savvaļas pļavās un mežos, bet ievākto pelašķu, raspodiņu, raudenes, meža aveņu un citu augu lapas un ziedkopas tiek žāvētas ar vēja un saules enerģijas palīdzību, neatstājot atkritumvielas apkārtējā vidē.

Visas zīmola tējas ir 100% bioloģiskas, nesatur ĢMO vai citas ķīmiskas vielas un ir atbilstoši sertificētas. Turklāt, PLŪKT tēju ievākšana palīdz nodrošināt ar papildus ienākumiem vietējā reģiona zemniekus un maznodrošinātos iedzīvotājus. 

Inovācijas

Mūsdienīgas uzņēmējdarbības prakses nav iedomājamas bez inovācijām, kas palīdz strādāt efektīvāk un atšķirties no citiem tēju ražotājiem gan Baltijā, gan visā Ziemeļeiropā.

PLŪKT kā pirmais uzņēmums Ziemeļeiropā savas tējas iepako bioloģiski noārdāmos tējas maisiņos. Zīmola izmantotie piramīdas formas tējas maisiņi ir izgatavoti no augu šķiedrām, kas kompostējas 30-60 dienu laikā un neizdala plastmasas daļiņas ne dzērienā, ne apkārtējā vidē. Savukārt, PLŪKT kā vienīgais uzņēmums Baltijā piedāvā arī tējas uzpildes iespējas visiem, kuri ir iegādājušies atkārtojami izmantojamo tējas maisiņu kārbu. 

Zinātnē balstīti produkti

PLŪKT produkti ir veidoti uz zinātnē balstītu pieredzi un zināšanām par augiem, to iedarbību un savstarpējo saderību, lai nodrošinātu tējas maisījumu augsto kvalitāti – bagātīgās garšas nianses un pozitīvo ietekmi uz cilvēku organismu.

PLŪKT komanda zīmola interneta veikalā ir apkopojusi plašu informāciju par katru no zīmola izstrādātajiem tējas maisījumiem, iekļaujot aprakstu par sastāvdaļām, garšas niansēm, tējas krāsu, lietošanas laiku, iedarbību uz organismu un pagatavošanas instrukciju.

Lai iegādātos PLŪKT tējas un papildus informāciju par pašu zīmolu vai tā piedāvājumu, atliek vien atvērt zīmola interneta vietni www.plukttea.com.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.