Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ievēlēti Aizkraukles novada četru apvienību pārvalžu vadītāji

Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.

Šodien Aizkraukles pilsētas kultūras nama lielajā zālē notika Aizkraukles novada domes deputātu ārkārtas sēde, kurā deputāti balsoja par četru novada apvienību — Pļaviņu, Kokneses, Jaunjelgavas un Neretas pārvalžu vadītāju kandidātiem. No 19 Aizkraukles novada domes deputātiem sēdē nepiedalījās divi — Guntis Libeks un Uldis Dzērve.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēlēšanu komisijas sastāvā deputāti apstiprināja domes pārstāves Ilzi Samsoni, Ingrīdu Krēsliņu un Gitu Židovu.

Pirms balsojuma domes izpilddirektors Uldis Riekstiņš informēja par pretendentu atlases komisijas lēmumu, to, kurus pretendentus  izvirzīja apstiprināšanai, ņemot vērā komisijas piešķirto punktu skaitu. Pret Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītāja amatam izvirzīto kandidātu iebildums bija deputātam Aigaram Luksam. Viņš piedāvāja balsošanai virzīt arī otru pretendentu. Viņa ierosinājumu domes priekšsēdētājs Leons Līdums noraidīja, sakot, ka balsot par otro kandidātu varētu, ja šajās vēlēšanās deputātu vairākums nobalsotu pret pirmo.

Ar balsu vairākumu par Jaunjelgavas apvienības pārvaldes vadītāju ievēlēts Uldis Albiņš. Balsojumā par viņu atturējās Mārtiņš Daģis, Aigars Lukss, Aivars Miezītis, Uģis Rubenis un Einārs Zēbergs. Pārējie deputāti šo kandidātu atbalstīja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Kokneses apvienības pārvaldes vadītāju ievēlēts Ilmārs Klaužs. Balsojumā atturējās Mārtiņš Daģis, Gatis Gūtmanis, Aigars Lukss, Aivars Miezītis un Ēinārs Zēbergs.

Par Neretas apvienības pārvaldes vadītāju ievēlēts Juris Gorbačovs. Balsojumā atturējās Gatis Gūtmanis un Einārs Zēbergs.

Par Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītāju ievēlēts Andris Ambainis. Balsojumā atturējās Mārtiņš Daģis, Gatis Gūtmanis, Aigars Lukss, Uģis Rubenis un Einārs Zēbergs.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.