Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iespēja pieteikties atbalstam iezīmē problēmas ar nesakārtotiem dokumentiem

No 1. oktobra līdz 30. novembrim iedzīvotāji var pieteikties valsts atbalstam par kurināmo. “Staburaga” veiktā aptauja liecina, ka šobrīd cilvēki aktīvi piesakās vienreizējam atbalstam 60 eiro apmērā par malkas iegādi bez čeka vai kvīts. Turpretī interese par atbalstu granulu vai brikešu iegādei ar maksājumu apliecinošiem dokumentiem pagaidām ir niecīga.
Pieteikties atbalstam var elektroniski, vietnē epakalpojumi.lv vai arī personīgi aizejot uz pagasta pakalpojumu centru vai apvienības pārvaldi.
“Staburags” vairākās Aizkraukles novada apvienības pārvaldēs jautāja — kāda ir iedzīvotāju interese par atbalstu, un ar kādām problēmām saskaras, apstiprinot tā izmaksu?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.