Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iedzīvotāji pauž savu viedokli par promenādes izveidi Koknesē

Kokneses apvienības pārvalde bija izsludinājusi publisko apspriešanu projektam “Gājēju promenādes izveide no Kokneses Tūrisma informācijas centra līdz Rūdolfa Blaumaņa ielai”.
Teritorija ir līdzās esošo daudzdzīvokļu māju mazdārziņiem. Nomas līgumi ar mazdārziņu īpašniekiem netiek pagarināti, tādēļ daļa esošās teritorijas netiek apsaimniekota, par ko liecina nekoptie puķu, koku un krūmu stādījumi. Tie ir ieauguši zālē, un teritorija kļuvusi iedzīvotājiem nepievilcīga.
Projekts ietver vairākus mērķus: izveidot gājēju promenādi no Kokneses Tūrisma informācijas centra (TIC) līdz Rūdolfa Blaumaņa ielai; radīt ikvienam pieejamu, funkcionāli ērtu, drošu un estētiski augstvērtīgu publisko ārtelpu. Tādēļ teritoriju, kur bijuši vai vēl šobrīd ir esoši mazdārziņi, paredzēts atbrīvot no nekvalitatīvā apauguma, atstājot vērtīgos augļkokus un krūmus, kā arī pēc nepieciešamības iestādīt jaunus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.