Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iedzīvotāji Aizkraukles novada veikalos izpērk sāli un citus pārtikas produktus (papildināts ar atbildi no “Maximas”

Veikalos vairs nevar nopirkt rupjo sāli, atsevišķos veikalos vēl ir pieejama smalkā un jūras sāls, taču daudzos veikalos vairs nevar nopirkt nekādu sāli.

Tā kā Ukrainā notiek karš, kurā iesaistījusies arī Baltkrievija, iedzīvotāji, baidoties par turpmāko preču piegādi no Ukrainas, veikalos izpērk sāli, īpaši konservēšanai nepieciešamo rupjo sāli, kuru piegādāja no Ukrainas. Izpērk arī citus produktus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkrauklē vakar rupjā sāls vairs nebija nevienā veikalā. Secieši stāsta, ka rupjo sāli vairs nevar nopirkt arī Seces veikalā.

Atsevišķos veikalos vēl var nopirkt jodēto sāli, “Himalaju”, smalko sāli, taču pamazām sarūk arī to krājumi, plaukti tukšojas. Piemēram, veikalā “Maxima” Koknesē vakar plkst. 16 plauktā bija tikai pāris paciņu “Himalaju” sāls, veikalā “Elvi” — pāris paciņu smalkā ekstra “Valdo” sāls. Skrīveros, “Floreat” veikalā, vakar bija divas paciņas rupjās “Druska” sāls.

Jaunjelgavā, veikalā “top!”, vakar rupjo sāli nevarēja iegādāties. Veikala darbiniece sacīja, ka viss esot izpirkts.

Veikalos tukšojas arī citu produktu plaukti. Piemēram, vakar mazajā “Maximā” Aizkrauklē, Skolas ielā, nebija ne sāls, ne sodas, krietni bija patukšoti griķu plaukti, atstājot tikai dārgākos griķus, kā arī bija patukšoti makaronu un dažādu cepumu plaukti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Papildinājums

Atbild “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule:

“Maximas” veikalos nopērkamas aptuveni 1000 Ukrainā ražotas preces dažādās kategorijās, piemēram, “Rollton” ātri pagatavojamās nūdeles, “Roshen” saldumi (piemēram, “Toffee”), “Sadočok” un “Jaffa” sulas, dažādi “Čumak” tomātu izstrādājumi, piemēram, kečups un tomātu pasta, “Maggi” ātri pagatavojamie makaroni ar vistas garšu, “Bella” higiēnas līdzekļi, “Gillete” skūšanās putas u.c. Šo preču skaitā ir arī klientiem iecienītā rupjā sāls, kas atsevišķos veikalos ir izpirkts ātrāk nekā ierasts, bet jau tuvākajā laikā tas tiks piegādāts no esošajiem “Maxima” noliktavas krājumiem, kā arī veicam jaunus pasūtījumus no Ukrainas piegādātājiem. Paralēli sekojam līdzi notiekošajam Ukrainā, un ir jau saņemtas indikācijas, ka pie esošās šokējošās notikumu gaitas ikvienam no mums varētu būt problēmas ar piegādes transporta kavēšanos uz Ukrainas robežas, kā arī ierobežotām iespējām saražot jaunas preces, tāpēc tas ar laiku varētu radīt atsevišķu Ukrainas preču iztrūkumu veikalos. Pateicoties mūsu plašajam sadarbības partneru lokam, ir iespēja nodrošināt alternatīvas precēm, kas varētu iztrūkt, tāpēc kolēģi pašlaik aktīvi strādā pie tā, lai parūpētos par to, prioritāri izvēloties Latvijas preces kategorijās, kur tas ir iespējams.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.