Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Hostinga ietekme uz tīmekļa vietnes ranžēšanu un virzīšanu

Hostings ietekmē ne tikai Jūsu tīmekļa vietnes veiktspēju, bet arī tās pozīcijas meklētājprogrammās. Šajā rakstā apskatīsim, kā koplietošanas hostings, VPS hostings un hostinga pakalpojumu sniedzējs var ietekmēt Jūsu tīmekļa vietnes rangu un popularitāti.

Hostinga pakalpojumi un to ietekme uz SEO

Ielādēšanas ātrums: meklētājprogrammas, piemēram Google, ranžējot tīmekļa vietni, ņem vērā arī tās ielādēšanas ātrumu. Ja pārslogota servera dēļ Jūsu vietnes ielādēšanas laiks ir pārāk liels, tas var negatīvi ietekmēt Jūsu tīmekļa vietnes pozīcijas.

Servera dīkstāve: pēc būtības tas ir pirmais tests, lai noskaidrotu uzticamības pakāpi. Ja savienojums ar tīmekļa vietni notiek lēni, tas var liecināt par nedrošu hostingu. Dīkstāves  ietekmē ne tikai kopējo veiktspēju, bet var arī  negatīvi ietekmēt Jūsu vietnes pozīcijas SERP. Iedomājieties, ka Jūsu vietne nav pieejama un meklētājprogramma arī nevar tai piekļūt. Tas var rezultēties kļūdas paziņojumā “Gaidīšanas laiks beidzies”, kas negatīvi ietekmēs tīmekļa vietnes pozīciju.

Servera atrašanās vieta: Servera atrašanās vietai ir svarīga loma, lai nodrošinātu ātru piekļuvi vietnei. Jo tuvāk serveris atrodas Jūsu mērķauditorijai, jo ātrāk ielādēsies lapas saturs un tā būs pieejama lietotājiem. Piemēram, ja Jūsu galvenais tirgus koncentrējas Eiropā, labāk izvēlēties Zomro hostinga pakalpojumu sniedzēju, kura serveri atrodas šajā pašā reģionā.

Uzticamība:Meklētājprogrammas var “sodīt” Jūsu vietni par biežiem dīkstāves gadījumiem, pazeminot tās pozīcijas reitingos.

Zomro: drošs partneris hostinga pasaulē

Kompānija Zomro  – tas ir viens līderiem hostinga pakalpojumu tirgū. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp koplietošanas un VPS hostinga pakalpojumus

Augsts darbspējas laika (uptime) rādītājs: darbspējas laiks (uptime) norāda uz to, cik ilgi tīmekļa vietne darbojas bez pārtraukumiem. Pakalpojumu sniedzējs garantē augstu darbspējas laiku, kas liecina  par tā pakalpojumu uzticamību un stabilitāti.

Drošība: Mūsdienu pasaulē veidi, kā tiek apdraudēta drošība, kļūst arvien sarežģītāki, Zomro nodrošina Jūsu vietnei visaktuālāko aizsardzību. No regulāro rezerves kopiju izgatavošanas līdz aizsardzībai pret DDoS uzbrukumiem – šie pasākumi nodrošinās Jūsu tiešsaistes drošību.

Tehniskais atbalsts: Zomro komanda ir gatava Jums palīdzēt jebkurā diennakts laikā.

Ātrums: Lapas ielādēšanas ātrums ir kritiski svarīgs faktors lietotāja pieredzei un SEO optimizācijai. Zomro piedāvā augstas veiktspējas serverus, kas nodrošina ātru Jūsu tīmekļa resursu ielādēšanu.

Pateicoties augstai veiktspējai, drošībai, stabilitātei un kvalitatīvam tehniskajam atbalstam, ko nodrošina Zomro, Jūsu ieguldījumi hostinga pakalpojumu iegādē atmaksāsies ar pozitīvu lietotāja pieredzi un labākām pozīcijām meklēšanas platformās. Iegādājoties hostinga pakalpojumus pie Zomro, Jūs izvēlaties profesionalitāti un kvalitāti, kas tiešā veidā ietekmēs Jūsu uzņēmuma reputāciju tiešsaistes telpā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.