Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Harijs Poters un Nolādētais bērns

DŽOANNA K. ROULINGA, DŽONS TIFANIJS, DŽEKS TORNS.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Džeka Torna luga. Oriģinālais lugas teksts pēc Dž. K. Roulingas, Džona Tifanija un Džeka Torna oriģinālstāsta motīviem.

Astotais stāsts.

Pēc deviņpadsmit gadiem…

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ir pagājuši deviņpadsmit gadi, kopš Harijs Poters, Rons Vīzlijs un Hermione Grendžera izglāba burvju pasauli. Tagad draugi atgriežas neparastā piedzīvojumā, kur viņiem pievienojas drosmīgā jaunā paaudze, kas tikko uzsākusi mācības Cūkkārpas Raganības un burvestību arodskolā. Kamēr Harijs cīnās ar pagātni, kas atsakās likt viņu mierā, viņa jaunākajam dēlam Baltusam ir jātiek galā ar ģimenes slavas nastu, pēc kuras viņš nekad nav ilgojies. Pagātnei un tagadnei savijoties bīstamā mudžeklī, tēvs un dēls iesprūst ceļojumā cauri laikam, abiem kopā cīnoties ar mistiskiem spēkiem — bet nākotne tostarp karājas mata galā…

Džeka Torna luga “Harijs Poters un Nolādētais bērns” ir tapusi pēc jauna Dž. K. Roulingas, Džona Tifanija un Džeka Torna oriģinālstāsta motīviem. Šajā grāmatā iekļauts pilns, nesaīsināts oriģināllugas teksts, kura tika iestudēta 2016. gadā Vestendā. Izdevumā iekļauti visi izrādes dialogi un remarkas, saruna starp režisoru Džonu Tifaniju un dramaturgu Džeku Tornu, Poteru dzimtas koks un laika rādītājs, kurā atzīmēti visi būtiskākie notikumi burvju pasaulē, kas risinās pirms lugas “Harijs Poters un Nolādētais bērns” darbības laika.

No angļu valodas tulkojusi Laura Dreiže.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atsauksmes “Spriedze aug, lido lāsti… bet priekšplānā, kā jau allaž Potera pasaulē, izvirzās mīlestības un draudzības nozīme — kas jo īpaši svarīga briesmu priekšā.”

Booklist

“Aizraujoša lasāmviela, kas neļaus jums aiziet gulēt.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“The New York Times”

Grāmata nopērkama apgāda “Zvaigzne ABC” grāmatnīcā Aizkrauklē, Spīdolas ielā 11.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.