Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Gunita Krievāne: Starp svētkiem neievelkam elpu

Aizvadītā nedēļa paskrēja zem svētku z v aigznes. No vieniem svētkiem gatavojoties nākamajiem, no viena koncerta uz nākamo. 17. novembrī Jaunjelgavas kultūras centrā lielajā koncertā dejoja visas piecas mana vadītā kolektīva dejotāju grupas, un dienas pirms koncerta aizritēja, tam gatavojoties. Nākamajā dienā bija koncerts Sērenes tautas namā. Priecājos, ka uz to atnāca tik daudz cilvēku. Ļoti raiti un organizēti noritēja svecīšu iedegšana un nolikšana ceļa malā no pagasta centra līdz tautas namam. Ar siltumu sirdī, smaidiem un apņēmību būt daļiņai no Sērenes kopienas iededzām Gaismas ceļu Sērenē, atklājām izstādi un sadziedājām kopā ar “Dūdeniekiem” un “Kokneses zēniem”. Paldies par lielo atsaucību, puišiem par karogu nešanu! Prieks, ka neviens puisis to neatteicās darīt. Uzskatu, ka karogs šādos pasākumos jānes jauniešiem, lai viņos rodas patriotiskas jūtas, pienākuma apziņa pret valsti, ģimeni, vietu, kurā dzīvo. Paldies Sērenes kopienas dāmām par apzinīgu sveču liesmiņu kārtošanu! Paldies Ingai Marševskai par sakurinātajām, mājīgajām tautas nama telpām! Tās joprojām sildām ar elektrību. Dārgs prieks. Paldies Edītei Osānei, Egitai, Sergejam, Mihailam, Dainai Auermanei, Vinetai, Vitālijam par atsaucību, labu padomu, čaklu roku klātbūtni! Svētki godam nosvinēti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.