Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Gundegas Grubertes izaugsmes pamatā ir stāšanās pretī savām bailēm un problēmām

Kad uzrunāju jaunjelgavieti Gundegu Gruberti sarunai, jauniete lūdza laiku apdomāt piedāvājumu. Iepazīstot viņu tuvāk, saprotu, ka šī situācija lieliski raksturo viņas personību — pārdomāta, apzināta rīcība visos jautājumos ir viņas paraksts. Viņas piezemētība un godīgums ir kā svaiga gaisa malks mūždien mutuļojošo notikumu virpulī. Saviem gadiem viņa ir neierasti nosvērta, kas viņas personībai piešķir īpašu šarmu.
Šūpulī ielikts apzinīgums
— Jaunjelgava nav tava dzimtā puse?
— Agrāk dzīvoju Bebrenē, Augšdaugavas novadā. Pēc 6. klases beigšanas ar ģimeni pārcēlāmies uz Jaunjelgavu. Vides maiņa sākumā raisīja divējādas sajūtas, bet tagad atskatoties neko nenožēloju. Pārmaiņas man nākušas par labu. Ir mainījušies mani uzskati, esmu kļuvusi atvērtāka.
Uzaugu lauku mājās Dvietes palienes dabas parka teritorijā. Turienes vide mani ļoti ietekmēja, biju diezgan noslēgta sevī. Arī slikta pieredze var dot savu labumu, ja no tās mācās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.