Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Gulbja” pavēlniece

Viņa adrenalīnu ķer visur, kur vien iespējams — gaisā, uz zemes un ūdens. Īpašu baudu sagādā tieši ūdens. Ne velti viņas horoskopa zīme ir Vēzis. Viss sākās Zviedrijā. Tad devās uz Portugāli, kur kuģu lietas mācījās pie viena veca kapteiņa. Zināšanas nostiprināja tepat Rīgā. Stāsts ir par kuģīša “Gulbis” kapteini Anitu Tepferi.
Vasaru Anita aizvadīja Koknesē kā kuģīša “Gulbis” kapteine, tā sagādājot ne vienam vien pārsteigumu. Dažs labs stiprā dzimuma pārstāvis, ieraugot kapteini brunčos, sākumā pat šaubījās — vai maz uz kuģa kāpt? Taču brauciena beigās saprata, ka uztraukumam nebija pamata un jaukā kapteine peldlīdzekli vada tikpat labi kā vīrieši.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.