Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Grāmata detektīvseriālu cienītājiem

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā amerikāņu rakstnieka Metjū Kostello un britu rakstnieka Nīla Ričardsa sērijas “Čeringemas mistērijas” ceturto grāmatu “Nāvējošā grēksūdze”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tēva Īmona Berna nāve rīta skrējiena laikā šķiet aizdomīga, tāpēc Sārai un bijušajam policijas izmeklētājam Džekam atkal “mazliet jāpaokšķerē” — vai kāds būtu varējis vēlēt ļaunu Čeringemas iedzīvotāju iemīļotajam garīdzniekam? Un kādus noslēpumus tēvs Berns paņēmis sev līdzi kapā?

Grāmata kā radīta angļu omulības un detektīvseriālu cienītājiem — trīs īsos detektīvromānos netrūks nedz izklaides, nedz nervus kutinošu noslēpumu. dījumu scenāriju un spēļu autors. Pēc viņa grāmatas “Kluso ūdeņu dzelmē” (1989) motīviem studijā ‘‘Lionsgate’’ tapusi pilnmetrāžas mākslas filma. Vairāk par autora darbiem var uzzināt viņa mājaslapā www.mattcostello.com.

Nīls Ričardss (Lielbritānija) strādājis kā producents un scenārists TV un kino filmu uzņemšanā, rakstījis scenārijus BBC, ‘‘Disney’’ un ‘‘Channel 4’’, kā arī saņēmis daudzas Britu Kino un televīzijas mākslas akadēmijas apbalvojuma BAFTA nominācijas. Ričardss sarakstījis scenārijus un izstrādājis sižetus vairāk nekā 20 videospēlēm, ieskaitot ‘‘The Da Vinci Code” un “Starship Titanic”, kas sarakstīts kopā ar Duglasu Adamsu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nīla Ričardsa un Metjū Kostello radošā sadarbība aizsākās 20. gs. 90. gadu beigās. Abi kopā viņi sarakstījuši scenārijus daudziem televīzijas raidījumiem. “Čeringemas mistērijas” ir viņu pirmais kopdarbs kriminālromānu žanrā. Sērijā iznācis vairāk nekā četrdesmit grāmatu, kas sākotnēji tiek publicētas kā atsevišķi īsi romāni.

Emīla Garjāņa vāka mākslinieciskais noformējums. No angļu valodas tulkojusi Lilija Berzinska.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.