Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Godalgas sacensībās Valmierā

Divas dienas Valmieras Jāņa Daliņa stadionā jau 28. gadskārtu notika vienas no vismasveidīgākajām vieglatlētu sacensībām Latvijā “Valmieras spēles” četrām vecuma grupām — U20, U18, U16 un U14.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fiksēti 1706 rezultāti, startēja apmēram 1500 jauno vieglatlētu. Sacensībās piedalījās vairāki Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi, pieci U16 vecuma grupas vieglatlēti izcīnīja vietu uz goda pjedestāla.

Divas godalgas izcīnīja Sanita Skrimble (treneris V. Veļčinskis). Jauniete pārliecinoši bija labākā kārtslēkšanā — zelta medaļas lēcienā tika pārvarēts 3,30 metru augstums. Sudraba medaļu Sanita izcīnīja diska mešanas sektorā. 750 gramus smago rīku viņa aizmeta 38,37 metrus tālu. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa vēl viena Aizkraukles novada sporta skolas audzēkne — Kadrija Amanda Birkāne (D. Kalniņš, 31,95 m). Identiskus panākumus un medaļu komplektu kā Sanita, mājās pārveda vēl viens V. Veļčinska audzēknis — U16 grupas sportists Ņikita Latiševs. Zelts kārtslēkšanā (3,80 m) un sudrabs viena kilograma diska mešanā (43,91 m). Zeltu diska mešanā izcīnīja koknesietis Alfrēds Lejiņš (D. Kalniņš, 47,98 m). U16 grupas zēnu tāllēkšanas sektorā 2. vietu izcīnīja Ričards Logins (D. Kalniņš, 5,85 m).