Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ģimenes dubultie svētki jubilāru kompānijā

Pļaviņiešu Ditas Kalnriekstiņas un Arņa Meldera ģimenē abu dzimšanas dienas ir dubultsvētki, jo tās ir vienā dienā. Ar šī datuma skaitļiem viņiem dzīvē daudz kas saistās, kā arī vairākiem draugiem un paziņām jubileja ir tieši šajā dienā. Tā ir vesela 28. augusta jubilāru kompānija!
Ditu un Arni vieno arī Pļaviņas. Arnis gan dzimis Aizkrauklē, bet visi pamatskolas gadi pagājuši Pļaviņās. Vēlāk devies mācīties lauksaimniecību uz profesionālo skolu Saukā, kur apguvis dažādas tehniskas lietas, bijis dienestā armijā, mācījies vakarskolā Pļaviņās, sācis arī tālāk mācīties Jēkabpilī, bet tad nospriedis — pietiek, jāsāk strādāt! Astoņus gadus nostrādājis autoservisā Pļaviņās un tad dažādus citus darbus.
Dita gan ar saknēm ir pļaviņiete un vēl paguvusi piedzimt pilsētas slimnīcas dzemdību nodaļā, pirms to slēdza. Pirmie darba gadi arī pagāja Pļaviņās, strādājot dažādos darbos vidusskolā un uzņēmumā “Daiļrade”. Tad viņa gluži kā Arnis nolēma — pietiek, bet tikai aizgāja mācīties.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.