Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ģimene ieliek pamatus, skola tikai pieslīpē

Dāvināt mīļus apskāvienus — tas ir svarīgākais
Svētdien, 29. maijā, bijušās Pilskalnes pamatskolas telpās 70 gadu jubileju ģimenes, radu, draugu, kolēģu pulkā svinēs pilskalniete Monika Pavloviča. Pensionēta skolotāja, kura ar vīru Broņislavu saimnieko abu bioloģiskajā saimniecībā Pilskalnes pagasta “Pūteļos”, ir aktīva laikraksta “Staburags” lasītāja un vienmēr seko līdzi visiem laikrakstā atspoguļotajiem aktuālajiem notikumiem un arī izsaka savu viedokli.
Paldies vecākiem!
Monika Pavloviča ir no Preiļu puses, vecāku mājas bija ap 10 kilometru no Preiļiem.
“Ģimenē bijām trīs bērni — divas māsas un brālis. Par skolotājas profesiju sapņoju jau kopš bērnības. Varbūt tāpēc, ka mani skoloja un audzināja brīnišķīga 1. — 4 . klases skolotāja — kā otrā mamma, viņa prata katrā mazajā cilvēkbērnā ielikt vajadzīgo attieksmi pret skolotājiem, citiem cilvēkiem, darbu, saprata katru no mums. Tēvs, vienkāršs lauku cilvēks, mums dzimšanas dienās dāvināja grāmatas, jau agri ievirzīja grāmatu pasaulē, daudz lasīja priekšā, mācīja dzejoļus, piemēram, kā toreiz atceros Plūdoņa dzejoli “Rūķīši un Mežavecis”. Vecāki saprata, ka tikai izglītība spēs bērniem nodrošināt labāku nākotni. Paklanos saviem gudrajiem un viedajiem vecākiem par to, ka mūs, visus bērnus, izskoloja! Arī vidusskolā bija īstie skolotāji, paldies viņiem! Cik tas dzīvē ir svarīgi!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.