Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Galvenais ir svētku noskaņa un vēlme būt kopā

Novembris ir patriotisma mēnesis, kad runājam par neatkarību, brīvību un Tēvzemes mīlestību. Laikā, kad valstī ir energoresursu krīze, sabiedrībā valda neapmierinātība un viedokļu dažādība, ir izaicinošāk saglabāt uzticības garu. Kas varētu veicināt patriotismu cilvēkos?
IEVA ŪTĒNA,
Kokneses ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja, Kokneses jauniešu biedrības valdes locekle
— Patriotismu veicinošām aktivitātēm ne vienmēr jābūt materiālām, uz finansēm balstītām norisēm. Šodien iedzīvotāji uz centru nāk ar savām svecītēm, kopīgi veidosim Latvijas valsts kontūru. Svecīte nav dārgs ieguldījums, bet tas ļauj iesaistīties kopīgā patriotismu veicinošā aktivitātē. Mūzikas skolas audzēkņiem būs koncerts Likteņdārza Saieta namā. Tas ir skolēnu un skolotāju entuziasms — svinēt šos svētkus! Nav jābūt salūtam, kam lielam vai grandiozam, galvenais ir svētku noskaņa un vēlme būt kopā, kas veido un vairo patriotisma jūtas. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.