Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Felidas” dienasgrāmata. Aizkraukles kaķi televīzijā būs redzami 20. janvārī

Ilustrācija no canva.com

15. decembris. Zvana Rita no Lāčplēša ielas 13. nama. Esot uzkrājušās avīzes, tik daudz, ka jābrauc ar kādu transportu pakaļ. Aizbraucām, atvedām, no mums un kaķiem — liels paldies!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

20. decembris. Pēc pāris dienām — Ziemassvētki. Ar Ilzes palīdzību esam sagatavojuši apsveikumus tuviem un tāliem mūsu darba atbalstītājiem, un to nav mazums: 147 lielāki un mazāki naudas pārskaitījumi uz mūsu biedrības bankas kontu, un kur nu vēl visi barības, smilšu un granulu maisi, konservētā mīkstā barība, lietotās segas, dvieļi un palagi, dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļi. Ļoti daudzi ziedotāji vēlas palikt anonīmi, un mēs kā bezpeļņas organizācija varam viņiem un arī vairākumam no zināmajiem pateikt tikai PALDIES! Paldies, ka jūtat līdzi tiem bez vainas vainīgajiem, kuri uzturas dārza mājās, šķūnīšos, māju pagrabos. Tiem ir laimējies, kuri nonākuši “Felidā”, bet mēs dalāmies ar tiem, kuri šobrīd pakļauti nebūt ne draudzīgajiem klimatiskajiem apstākļiem.

23. decembris. Uz sāļā kliņģera apēšanu pie eglītes pulcējas tie “Felidas” darbinieki, kuri šobrīd rūpējas par kaķiem, nodrošina tīrību, kārtību Spīdolas ielas telpās un 10 dzīvnieku barošanas vietās pilsētā un dārzos: Dagmāra, Svetlana, Irēna, Gunta, Santa, Inta, Agris un Sandijs.

25. — 27. decembris. Svētku laiks bijis priecīgs trim mūsu kaķiem, jo tiem piedāvātas jaunas mājas Aizkrauklē un Koknesē, bet mūsu priecīgais un enerģiskais runcītis Čigāniņš aizbrauc uz Vaives pagasta Rīdzeni Cēsu novadā. Pavisam šajā gadā paveicies 60 mūsu iemītniekiem, kuri kļuvuši par kādas ģimenes pilntiesīgiem locekļiem. Taču mums ar kaunu jāatzīst, ka kopumā cilvēku apzinīguma un atbildības līmenis nav audzis, jo ne visi vakaros sameklē no rīta pastaigāt izlaistos mīluļus, ne visi, adoptējot kaķi, saprot, ka uzņemas rūpes par dzīvnieka veselību un viņa labturību. Mājas kaķis, nonācis nepierastajā ārvidē, meklē glābiņu pie katra garāmgājēja, un labi, ja šis nejaušais garāmgājējs ir dzīvnieku draugs, kas meklēs risinājumu nelaimīgajam palīdzēt. “Felida” ir pilna ar šādiem īstiem mājas kaķiem, kurus saimnieki nenāk meklēt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

28. decembris. Pie Dagmāras ciemos no Gulbenes atbrauc jauniegūtā kaķu draudzene Lāsma, protams, ar pilnu somu kaķu gardumiem. Lāsma ir sieviete ar plašu un mīļu sirdi. No Aizkraukles uz viņas mājām uz pastāvīgu dzīvi ir pārcēlušies pieci nebūt ne paši veselīgākie un skaistākie kaķi, taču, izārstēti un rūpīgi kopti, tie kļuvuši par videozvaigznēm, par kuru dzīvi un blēņām Lāsma regulāri informē Dagmāru un arī visus citus. Lāsma, nav vārdu, lai pateiktos par tavu silto sirdi un labajiem darbiem, ko dari, lai pasaule kļūtu gaišāka un cilvēki labāki! Paldies!

30. decembris. Tradicionāls datums, kad kopā tiek aicināti dzīvnieku aizsardzības biedrības biedri un atbalstītāji, lai pārrunātu aizgājušā gada veiksmes un neveiksmes, uzklausītu padomus, ierosinājumus, kā būtu strādājams turpmāk. Tiek ievēlēta valde. Katram valdes loceklim saskaņā ar biedrības Statūtiem ir tiesības darboties patstāvīgi, risinot biedrībai svarīgus jautājumus.

4. janvāris. Īsts Jaungada pārsteigums! Pie mums viesojas TV raidījuma “Ķepa uz sirds” radošā komanda! Esam negaidīti pārsteigti, jo šādi ciemiņi nebija gaidīti. Taču sasparojāmies, izrādījām, kā mūsu kaķi dzīvo, atbildējām uz jautājumiem un paudām savu viedokli, kāpēc tomēr ir tik daudz bezpajumtnieku. Aizkraukles kaķi būs redzami 20. janvāra raidījumā. Nenokavējiet! 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.