Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Fasādes materiālu izvēle: kurš risinājums būs piemērotākais?

Fasāde ir mājas vizītkarte, tādēļ, kad pienācis laiks veidot vai atjaunot fasādi, ir rūpīgi jāizvēlas piemērotākie materiāli. Šobrīd būvmateriāli internetā un citās tirdzniecības vietās pieejami plašā izvēlē – no vienas puses tas ir labi, jo sniedz plašas iespējas, no otras – tas var radīt arī apjukumu. Tātad – ko ņemt vērā, apskatot piedāvājumu? Par to vairāk turpinājumā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Materiālu sastāvs un kopšanas prasības

Nozīmīgs aspekts ir arī materiāla sastāvs un kopšana. Cik vienkārša būs konkrētā materiāla kopšana? Piemēram, gaišas un glancētas virsmas prasīs rūpīgāku kopšanu. Jānovērtē arī drošības aspekts – cik izvēlētie materiāli ir droši veselībai, kādu ietekmi uz mājas iedzīvotāju pašsajūtu tie var atstāt ilgtermiņā.

Kvalitatīvi būvmateriāli, piederumi fasādēm un citiem mājas būvniecības un remonta darbiem atrodami Baumit.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Baumit Latvia ir viens no vadošajiem būvniecības zīmoliem Eiropā. Piedāvājumā profesionāli būvmateriāli visām prasībām – ieskatieties interneta vietnē Baumit.lv , lai novērtētu iespējas un uzzinātu, kāda ir būvmateriālu cena.

Krāsas un materiāli

Vispirms ir svarīgi novērtēt apkārtni. Kādi krāsu toņi dominē mājas tuvumā? Fasādes apdares materiāli un krāsas būtu jāizvēlas ņemot vērā toņus, kas ir visapkārt, lai māja harmoniski iekļautos ainavā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noteikti jāņem vērā arī mājas interjers – ēkas iekšpusei un ārpusei harmoniski jāpapildina vienai otru.

Funkcionalitāte

Būtiski aspekti ir arī funkcionalitāte un kvalitāte, jo ilgtspējīgam rezultātam svarīgi, lai fasādes apdares materiāls būtu noturīgs pret dažādu laikapstākļu ietekmi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klasiski risinājumi ir koks, betons, akmens un mūris, taču būtu vērts izskatīt arī tādus mūsdienīgus materiālus kā akrils, betona maisījumi un metāla paneļi. Katram no šiem variantiem ir savas priekšrocības un trūkumi, tādēļ pirms veicat izvēli iepazīstieties ar visiem aspektiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistiem.

Ēkas atrašanās vieta

Jāņem vērā arī ēkas atrašanās vieta. Piemēram, ja māja atrodas tuvu lielceļam vai citām ēkām, svarīgs aspekts būs labas skaņas izolācija.

Baumit risinājumi pieejami pie uzņēmuma sadarbības partneriem visā Latvijā, kā arī Baumit ‘’Life’ tirdzniecības centros, kur var iepazīties ar mūsdienīgiem un kvalitatīviem fasāžu materiāliem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.