Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Ērberģietes” rosina iepazīt Mazzalvi no jauna

Mazzalvē jau par tradīciju kļuvis katru gadu augustā organizēt autofotoorientēšanās sacensības. Ideja par šādu pasākumu ir “Ērberģietes” Solveigas Koklevskas izlolota un īstenota jau piekto gadu. Šogad pasākuma organizēja biedrība “Ērberģietes”, savukārt, finansiāli “Ērberģietes” atbalstīja Liellopu izsoļu nama vadītājs Kaspars Ādams, uzvarētājkomandām dāvājot naudas balvas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

13.augusta rītā pie Ērberģes muižas pulcējās īpaši uzpostas mašīnas un īpatnēji krāšņi ģērbti braucēji – startam auto fotoorientēšanās braucienā “Iepazīsti Mazzalvi no jauna!” gatavojās septiņas komandas – 5 mazzalviešu un divas viesu komandas “Meičas” un “Kārzdabas zemene”.

Reģistrēšanās, instrukcija, odometra rādījumu fiksēšana, foto pirms starta un …ik pēc minūtes startē komanda. Startā katra komanda saņem karti ar atzīmētiem 38 meklējamajiem objektiem, šo objektu kādas sīkas detaļas foto un 5 papildus uzdevumus, kuri jāveic brauciena laikā. Viens no svarīgiem uzdevumiem bija savākt 3 ārstniecības augus un uzrakstīt, kādām vainām tie pielietojami.

Piecu stundu laikā jāizplāno maršruts, jāatrod kontrolpunkti, kuri kaut kādā veidā ir saistīti ar Mazzalves ievērojamajām vietām, un viss jāiemūžina atraktīvos fotomirkļos. Kontrolpunkti bija gan Kankaļu, gan Ērberģes baznīca, gan Liellopu izsoļu nams, gan sēļu sēta “Ķiermeles”, gan Vecmēmeles muiža, gan Ērberģes muižas jaunā estrāde, gan sporta halle, gan stēla Varoņu laukumā, gan zīmīgas pastkastītes ceļa malās…Šis brauciens rosināja iepazīt Mazzalvi no jauna, ieskatīties detaļās, sīkumos, ko ikdienā varbūt nepamanām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma organizatores īpaši pateicas komandām “Kārzdabas zemene” (Gaida Brilovska un Jānis Brilovskis), kuri bija uz braucienu mērojuši tālu ceļu no Madonas puses un spēja atrast gandrīz visus kontrolpunktus, un “Meičas”(Alla Avlasova, Santa Novikova, Nellija Avlasova, Samanta Krilova), kuras Mazzalves autofotoorientēšanās sacensībā piedalās jau otro gadu un drīz Mazzalves ceļu un neceļus būs izzinājušas pilnībā. Sīva cīņa norisinājās vietējo komandu starpā. Jāuzteic atraktivitāte komandas vizuālā tēla veidošanā, auto noformēšanā, īpaši “Jautrās raganiņas”, “Podziņas un Antons”, “Varavīksnenes” un “Sonata team”. Ar vienādu punktu skaitu bija viss goda pjedestāls, visu izšķīra nobrauktie kilometri (jo mazāk, jo labāk) – 3.vieta “Sonata team”(Silvija Zariņa, Zanda Zariņa, Zita Bazule), 2.vieta komandai “Podziņas un Antons” (Anita Vectirāne, Zeltīte Odiņa, Astra Saveļjeva, Zilgma Raupa un noslēpumainais Antons, kurš ik pa brīdim bija jāuzpūš), uzvarēja ar mazāk nobraukto kilometru skaitu komanda “Varavīksnenes” (Laura Zvilna, Baiba Zvilna, Karīna Griķe, Amanda Zvilna, Patrīcija Zvilna), kuras īpaši izcēlās ar atraktīvām bildēm kontrolpunktos.

Paldies visiem par atbalstu! Viena piedzīvojumiem un atklājumiem bagāta diena aizvadīta. Paldies par kopābūšanu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.