Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālajai atlasei ir iesniegta 121 dziesma

2021. gadā Latviju Eirovīzijas konkursā pārstāvēja Samanta Tīna ar dziesmu “The Moon Is Rising”. Foto no instagram.com/samantatina/

Šogad Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālajai atlasei ir iesniegta 121 dziesma, informē Latvijas Televīzija (LTV).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā skaidro LTV, dziesmu un izpildītāju iekļūšanu “Supernovas” televīzijas pārraidēs noteiks LTV izvēlētā žūrija, vērtējot dziesmas uzbūvi – oriģinalitāti, aranžējumu, vēstījumu, atbilstību mūsdienu tirgus tendencēm, kā arī dziesmas un konkursa dalībnieka iespējas un potenciālu konkurēt starptautiskajā popmūzikas tirgū, izpildītāja vokālās spējas, personību un iepriekšējos sasniegumus nozarē, potenciālu gūt sasniegumus nākotnē.

Žūrijas izvēlētās dziesmas publiskai vērtēšanai būs pieejamas janvārī. “Supernovas” konkursu televīzijā plānots pārraidīt februārī.

“Drošības apsvērumu dēļ” arī šogad LTV žūrijas pārstāvju vārdus atklās tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā. Pašlaik tiek atklāts vien tas, ka žūrijā ir “Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa uzvarētājs iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 67. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Lielbritānijā.

Pēdējā konkursā “Supernova” uzvarēja un iespēju piedalīties 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Itālijā ieguva grupa “Citi zēni”, kura gan lielajā konkursā panākumus neguva.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.