Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dzīve — vislabākā skola un visinteresantākais teātris. Līga Rūķe jau četrpadsmit gadu “rūķojas”

Pirmdien Līgai Rūķei ir dzimšanas diena, bet dienu iepriekš ir vēl kādi īpaši svētki — viņas mazajai meitiņai Rūtiņai apritēs divi mēneši. Kā pati saka, ilgi gaidīts brīnumiņš. Līgu neklātienē pazīst vai ikviens saldummīlis: jau gandrīz divus gadu desmitus viņa dažādos tirdziņos piedāvā savu atpazīstamības zīmi — “Rūķu našķus”. Lai gan Līgas dzīvesvieta deklarēta Rīgā, sirdij tuva Koknese.
Līgas pirmie dzīves gadi gan aizritējuši Kurzemē. Līdz piecu vecumam viņa dzīvoja Saldū, pēc tam ģimene pārcēlās uz vēsturiskiem notikumiem un leģendām apvīto Koknesi. No skolas laikiem viņai palikušas jaukas atmiņas — satiekot ielās skolotājus, tāda sajūta, ka tikai nesen aizvērtas Kokneses vidusskolas durvis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.