Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Domus Angāri garāžas un angāri – uzticamība un izturība

Ja tiek meklēti izturīgi metāla angāri vai garāžas, apskatiet Domus Angāri piedāvājumu. Šeit atrodami kvalitatīvi un droši risinājumi, kas atbilst gan privātpersonu, gan uzņēmumu vajadzībām.

Izvēloties Domus Angāri metāla garāžas vai angārus, Jūs varēsiet būt pārliecināti par to, ka Jūsu privātās lietas un tehnika ir pasargātas no laika apstākļu ietekmes un zādzību riskiem. Tiek piedāvāti gan standarta, gan individuāli risinājumi, kas varēs atbilst Jūsu prasībām.

Metāla garāžas – ātri, ērti, daudzfunkcionāli

Garāža vajadzīga visur – pilsētā, laukos, nelielā ciematā. Garāža ir palīgēka, kur novietojam gan savu auto, motociklu, zāles pļāvēju, zāģi, grābekļus un daudzas citas mantas. Būvniecības uzņēmums Domus Angāri piedāvā iegādāties gan jau gatavas metāla garāžas, gan projektēt un uzstādīt tās pēc individuāla pasūtījuma.

Metāla garāžas ir praktisks risinājums ikviena saimnieka vajadzībām. Ja ir plāns iegādāties jau gatavu garāžu, uzstādīšana būs ātra un ērta.

Domus Angāri piedāvā arī siltinātas metāla garāžas. Tā ir populāra izvēle daudzu klientu vidū. Šādām garāžām ir daudz priekšrocību, bet galvenā – energoefektīva siltuma izmantošana. Ja garāžā sanāk pavadīt darbos lielāko dienas daļu, īpaši ziemā, ir svarīgi ātri sasildīt telpu, lai tajā būtu patīkami uzturēties.

Garāža ar dekoratīvo apmetumu labi iederēsies dažādās vidēs, funkcionāli piemērojoties pagalma plānojumam un stilam, kā arī dekoratīvais apmetums aizsargās garāžu no dažādiem vides faktoriem. Dekoratīvi apmestas garāžas pielietojums ir daudzveidīgs. Šāda siltināta un apmesta garāža var tikt pārveidota arī par vasaras dārza mājiņu.

Lielgabarīta un lauksaimniecības tehnikas glabāšanai Domus Angāri piedāvā projektēt, izgatavot un uzstādīt industriālās un citas lielizmēra metāla garāžas.

Metāla angāri – noliktavas, lopu novietnes, lielas tehnikas garāžas

Domus Angāri piedāvā arī augstas kvalitātes metāla angārus. Mini metāla angāri ir ļoti izturīgas, daudzpusīgas, ilgi kalpojošas ēkas, kuras iespējams izmantot dažādiem mērķiem.

Mini angāru cenas un montāžas izmaksas ir atkarīgas no konstrukcijas veida, izmēriem, komplektācijas.

Domus Angāri projektē, izgatavo un uzstāda arī lielus metāla angārus. Tie var būt kā noliktava, tehnikas novietošanai, kā graudu glabātava vai lopu novietne. Šādus lielus metāla angārus var projektēt tā, ka daļā metāla angāra ir ražošanas telpas, savukārt citā – biroja telpas.

Tāpat kā garāžas, arī metāla angāri var būt siltināti. Domus Angāri veido siltinātu angāru projektus, piedāvājot iebūvēt vārtus, logus, durvis un citu aprīkojumu, lai angārs būtu funkcionāls un kalpotu savam mērķim.

Domus Angāri – pieredze, kvalitāte, pārliecība būvniecībā

Ja ir vajadzīga garāža vai noliktava, apskatiet Domus Angāri mājaslapu www.domusangari.lv! Pārliecinieties par plašajām iespējām, domājot un projektējot vajadzīgo būvi!

Domus Angāri savu darbu veic kvalitatīvi, uzņēmumam ir liela pieredze šādu ēku projektēšanā un uzstādīšanā. Uzticiet savu ideju Domus Angāri meistariem un ar darba rezultātu būsiet pamierināti – www.domusangari.lv!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.