Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Domu apmaiņas nav, un viss ir pa vecam

Pateicos Guntim Libekam par uzdrīkstēšanos paust savu viedokli par rakstnieku Andreju Upīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mani izbrīna tas, ka pēc Libeka kunga publikācijas “Staburagā” Skrīveru skolā viesojās LTV raidījums “Kultūršoks”, intervēja skolas direktoru un viņš ar putām uz lūpām aizstāvēja rakstnieku A. Upīti. Skolas direktoram jau gan vajadzēja zināt daudz vairāk par A. Upīti un viņa darbību Latvijā.

Novada deputāti avīzes slejās pauda domu, ka būs jāveido vēsturnieku diskusijas un tikai tad lems. Kādas vēl diskusijas vajag, jo viņš pateica visu?

Tad vēl Guntis Libeks ierosināja Koknesē mainīt Linarda Laicena ielas nosaukumu, jo Laicenam ar Koknesi nav nekāda sakara. Pēc neatkarības atgūšanas Koknesē ir mainīti ielu nosaukumi: Oto Mērnieka iela uz Paugu ielu, Alfreda Lazdiņa uz Dzeņu un Padomju uz Hanzas ielu. Kā radās Linarda Laicena iela Koknesē? Septiņdesmitajos gados parka malā kolhozs “Koknese” sāka celt saviem kolhozniekiem dzīvojamās mājas, un tad komunistiskās partijas vadoņi rosināja šo ielu nosaukt Laicena vārdā un tā dzīvo vēl šodien. Zinu, agrāk arī Rīgā bija Laicena iela Āgenskalnā, bet vēlāk to nomainīja pret Nometņu ielu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīnos par jaunā novada deputātiem. Liekas, ka viņu vidū nav stagnātu. Taču domu apmaiņas nav, un viss ir pa vecam. Viens deputāts uztraucās, kas maksās ielu nosaukumu maiņas izdevumus? Bet mēs, iedzīvotāji, maksājam nodokļus un uzturam deputātus un pārvaldes ierēdņus. Nesaņemiet atalgojumā tūsktošus, bet mazāk, un pietiks naudas plāksnīšu nomaiņai!

Tālivaldis no Kokneses

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.