Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Divi vienā: termo tēmēkļi ar iebūvētu lāzera tālmērītāju palīdz ietaupīt laiku un materiālos resursus

Termo tēmēkļi neapšaubāmi ir katra mednieka neaizstājami medību tehniskā aprīkojuma atribūti, jo tie nodrošina augstu precizitāti, uztveramību un mērķēšanas attālumu. Termālās optikas tirgū termo tēmēkļiem ir plašs modeļu klāsts un var viegli atrast ierīci piemērotu savam budžetam. Ierīces ir ērtas un daudzpusīgas, jo tas var izmantot jebkurā diennakts laikā, jebkuros laikapstākļos un pat ar jebkura kalibra ieročiem, kas ļauj veikt mērķtiecīgu šaušanu vairāk nekā kilometra attālumā. Neraugoties uz to pieejamību uz izplatību profesionālo mednieku vidū, termo tēmēkļi un to cenas savā starpā ievērojami atšķiras atkarībā no funkcijām un ražošanā izmantotajiem materiāliem, tāpēc pirms iegādes vienmēr ir vērts noteikt budžetu un vēlamās funkcijas.

Daudzi ražotāji izstrādā tehnoloģiski pilnveidotus modeļus, kas apvieno vairākas ierīces vienlaicīgi, tādējādi ievērojami ietaupot naudas līdzekļus, jo jums tās nav jāiegādājas atsevišķi. InfiRay jau ilgu laiku ir viens no tirgus līderiem termālās optikas nozarē un ražo arvien sarežģītākus un daudzpusīgākus modeļus, kas pārsteidz ar attēla detalizāciju un iebūvēto funkcionalitāti. Viens no sava laika gaidītākajiem termo tēmēkļu modeļiem ir InfiRay Geni GL 35R, jo tieši šajā modelī jau ir iebūvēts lāzera tālmērītājs, kas nebija pieejams iepriekšējos modeļos.

Iebūvētais lāzera tālmērītājs ir viena no galvenajām atšķirībām starp šo modeli un analogajiem modeļiem, un tas spēj ar minimālu neprecizitāti izmērīt attālumu no 10 m līdz pat 1000 m. Tālmērītājam ir divi darbības režīmi: vienreizēja attāluma mērīšana un nepārtraukta skenēšana, kas ļauj pielāgoties un izmantot jums ērtāko režīmu. Papildu funkcijās ietilpst iebūvēts foto un video ierakstītājs, kas ļauj iemūžināt neaizmirstamus medību mirkļus, WiFi modulis ar iespēju pārraidīt attēlus uz viedierīci, elektroniskais kompass un slīpuma mērītājs.

Augsta attēla detalizācijas pakāpe termo tēmēklī ir tieši atkarīga no izmantotās matricas, attēla atjaunināšanas ātruma un objektīva. InfiRay termo tēmēkļi ir aprīkoti ar objektīviem izgatavotiem no augsti attīrīta germānija, ļoti reta un jutīga materiāla, kā arī ar patentētu un pašu izstrādātu sensoru, kas nodrošina vēl lielāku attēla detalizāciju. InfiRay Geni GL 35R modelim ir digitālā tālummaiņa – līdz 11x, tāpēc tā ir universāla ierīce, ko var izmantot medībām jebkurā attālumā.

Pilnīgi visi InfiRay termo tēmēkļi ir ar pievilcīgu, ergonomisku dizainu un izturīgu korpusu. Nekādi laikapstākļi, pat visekstrēmākie, nevar negatīvi ietekmēt InfiRay ražotus tēmēkļus. Korpuss ir ūdensnecaurlaidīgs un spēj izturēt pat visnelabvēlīgākos apstākļus, turklāt ierīce var darboties bez traucējumiem un sniegt vienlīdz detalizētus attēlus temperatūras diapazonā no -40 līdz +50 grādiem. Medību apstākļi var būt ļoti atšķirīgi, un laikapstākļi mūsu ģeogrāfiskajos platuma grādos bieži vien ir neparedzami, tāpēc, iegādājoties termo tēmēkļi, par ļoti svarīgu faktoru kļūst arī tā izturība. InfiRay Geni GL 35R termo tēmēklis tiek vienkārši un droši darbināts ar taustāmām pogām; ierīce ir aprīkota ar noņemamu akumulatoru un akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādi sasniedz 8 stundas. Termo tēmēklim ir 4 ieroču mērķēšanas profili, un to var piešaut tikai ar vienu šāvienu, lai nodrošinātu ātrāko un precīzāko tīklekļa mērķēšanu.

Termo tēmēkļi nenoliedzami uzlabo veiksmīgas medību iespējas, un, iegādājoties šo ierīci, jūs sniedzat nozīmīgu ieguldījumu savā vaļaspriekā un laika pavadīšanā. Pēdējo gadu laikā termiskā optika ir kļuvusi ne tikai pieejamāka, bet arī neticami funkcionāla, apvienojot vienlaicīgi vairāku ierīču īpašības, kas arī palīdz ievērojami samazināt tehniskā aprīkojuma izmaksas.

Šis modelis un citi termo tēmēkļi ir pieejami mūsu interneta vietnē gpspro.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.