Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Diplomus saņem jaunie futbolisti

JAUNIE FUTBOLISTI kopā ar Jāni Osi (no kreisās) un Kārli Beikertu. Foto no Viesītes pilsētas

Izlaidums aizvadīts Sēlijas Sporta skolā, ko šogad absolvēja 13 jaunie futbolisti, kuri ikdienā trenējas Gostiņu stadionā, Pļaviņās. Viņu treneris bija Kārlis Beikerts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sēlijas sporta skola futbola programmu Pļaviņās īsteno ar Aizkraukles novada domes atbalstu. Tajā trenējas pamatā Pļaviņu, kā arī apkārtnes bērni un jaunieši. Izlaiduma grupas puiši treniņus sāka pirms septiņiem gadiem. Viņu pirmais treneris bija Imants Siliņš, bet pēdējos četrus gadus šo darbu veica Kārlis Beikerts.

Sēlijas sporta skolas vadītājs Jānis Osis atzīst, ka iestādes sadarbība ar Imantu un Pļaviņu futbolistiem sākusies pirms daudziem gadiem un veiksmīgi turpinās, pašvaldībai finansējot programmas īstenošanu. Treniņus spēlētāji aizvada savā sporta bāzē Gostiņos, bet sporta skolas izlases spēlēs apvienojas ar futbolistiem no citām grupām, kas aptver visu Jēkabpils novadu ārpus tā centra. Jānis Osis uzsver, ka futbols Pļaviņās izveidojies par noturīgu tradīciju un to pierādot arī šī gada absolventu grupa, kurus noteikti turpmāk varēs redzēt spēles laukumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.