Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Diānas Artjomenko sirdsdraudzene mūža garumā — dvīņumāsa Laima

Nesen dzimšanas dienu atzīmēja jaunjelgaviete Diāna Artjomenko. Jubilāre ir īsts nemiera gars, mierā neprot nosēdēt. Viņa priecājas, ka dzīvē radusi harmoniju, kas ļauj apvienot apzinīgu pienākumu veikšanu ar dzīves baudīšanu.
Diānas dzimtā puse ir Nereta. Jubilārei ir vecāks brālis un piecas minūtes jaunāka dvīņumāsa Laima. Visi trīs satiek labi, taču māsu saikne bija un joprojām ir izteikti spēcīgāka. Pirmos skolas gadus visi mācījās Oškalna astoņgadīgajā skolā. Pamatskolas gadi jaunjelgavietei saistās ar mīļumu un labestību, vidusskolas gadus viņa smejot salīdzina ar trimdu. “Nonācām svešā vietā un skolā. Īpaši negribējām doties uz Jaunjelgavu, taču mūsu vecmamma bija palikusi viena un vajadzēja palīdzēt. Pirmais uz Jaunjelgavu aizdevās brālis, pēc tam arī mēs ar māsu pievienojāmies,” atminas jubilāre.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.