Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Deputāta darbā noderēs līdzšinējā pieredze. 14. Saeimā ievēlēts pļaviņietis Mārtiņš Daģis.

Mārtiņš Daģis

Aizkraukles novadā vislielāko balsotāju uzticību izpelnījās Mārtiņš Daģis no “Jaunās Vienotības”, kurš vienīgais no vietējiem kandidātiem ievēlēts 14. Saeimā. Jaunos pienākumus viņš sāks pildīt no novembra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Staburaga” uzrunāts pēc vēlēšanām, Mārtiņš Daģis pauda prieku par vēlētāju balsojumu. Lielais atbalsts ne tikai Aizkraukles novadā, bet visā Zemgalē, viņam bijis patīkams pārsteigums.

— Vēlēšanām gatavojos ar vēlmi strādāt Saeimā, jo apzinos, ka varu daudz ko dot valstij un sabiedrībai. Pirmkārt, uzņēmējdarbības jomā, kurā līdz šim pats esmu strādājis. Tāpat reģionu sadarbībā un attīstībā, kur noteikti noderēs esošā pašvaldības deputāta darba pieredze. Zinu, kā notiek likumu pieņemšana, darbs komisijās un komitejās. Tad jau redzēs, kādā virzienā iznāks darboties. Esmu jau nodibinājis kontaktus un ticies ar uzņēmējdarbības organizācijām, lai runātu par sadarbību. Tāda saruna bijusi arī ar Aizkraukles novada domes vadību. Lai gan Saeimas deputāta darbs ir valsts kopējās interesēs, noteikti svarīga būs arī sava dzimtā puse — Aizkraukles novads, — saka Mārtiņš Daģis.

Par jaunā Saeimas deputātu sasaukuma galveno uzdevumu viņš uzsver enerģētiskās un kurināmā krīzes pārvarēšanu gaidāmajā ziemā un turpmāk. Par jaunās valdības izveidošanu Mārtiņš Daģis ir optimistisks — ievēlēti pietiekami erudīti cilvēki, lai paveiktu to bez lielas aizķeršanās, lai arī šo procesu grūti prognozēt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada domes deputātu rindās, visticamāk, viņu nomainīs pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste un Pļaviņu Zaļā tirgus pārvaldniece Elita Kaņepēja, kura ir nākamā “Jaunās Vienotības” sarakstā. Mārtiņš ir gandarīts, ka līdz ar viņa aiziešanu Pļaviņas nezaudēs vienu deputāta vietu un iesāktais veiksmīgi turpināsies.

Darbu līdz šim paša vadītajā uzņēmumā “Ecos” Mārtiņš pārtrauks, bet uzņēmums turpinās darboties cita īpašnieka vadībā.

Fakti

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

* Mārtiņš Daģis dzimis 1976. gadā.

* Mācījies Pļaviņu vidusskolā un absolvējis Latvijas Universitāti, iegūstot pedagoga specialitāti.

* SIA “Ecos” valdes loceklis, alus darītavas “Bursh” vadītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

* Bijis Pļaviņu novada domes, šobrīd Aizkraukles novada domes deputāts.

* Precējies, sieva Evita Lause-Daģe.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.