Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dēli iedvesmo būt labākai. Evai Svilo-Rudzītei bezdarbība ir svešs jēdziens

Šīs nedēļas sākumā dzimšanas dienu atzīmēja Eva Svilo-Rudzīte no Jaunjelgavas. Četru dēlu mamma, friziere trešajā paaudzē ar neizsīkstošas enerģijas lādiņu. Viņa neprot sēdēt mierā, un laikam pat labi, ka tā — iekšējais dzinulis palīdz piepildīt sapņus un sasniegt jaunas virsotnes.
Jubilāre uzauga Jaunjelgavā. Bērnības atmiņas saistās ar dzīvošanu Oškalna ielā, rotaļām pagalmā, kur pulcējās viņas draugi, lielākoties puikas. Jau bērnībā Evai labāks kontakts veidojās ar stipro dzimumu. Tolaik, kad vēl lēmums par frizieres profesiju bija miglā tīts, pirmie eksperimenti tika veikti tieši ar draugu matiem. Jubilāre atminas, kā draugiem balinājusi matus ar ūdeņraža tabletēm. “Bērnībā biju visai puiciska. Svārku vilkšana neapturēja mani no kāpšanas kokā un citām ēverģēlībām. Biju šiverīgs meitēns, mamma nespēja mani valdīt. Pāris reižu pat pamanījos aizlaisties no mātes un patstāvīgi doties pie vecmammas uz pilsētas nomali. Atminos, ka biju uztaisījusi savu lejkannu — pudeles korķim izdūrusi caurumus, staigāju pa vecmammas dārzu un laistīju puķes. Piebrauca mamma ar žiguli, dabūju pa dibenu, ka esmu tā vienkārši aizgājusi viena pati tik tālu,” stāsta jubilāre.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.