Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dažu nozaru speciālistus Aizkrauklē grūti piesaistīt

Valda uzskats, ka darbs pašvaldības iestādē ir visai iekārojams. Tajā pašā laikā Aizkraukles novadā nepārtraukti redzami nepilni divi desmiti vakanču. Vislielākās grūtības darbinieku nokomplektēšanā sagādā konkrētu speciālistu piesaiste. Prasības ir augstas, pienākumi, atbildība, savukārt atalgojums nelīdzinās privātajā sektorā strādājošajiem.
Aizkraukles novada pašvaldības IT nodaļas vadītāja piesaisti pārrunāja vienā no aizvadītajām domes sēdēm. Tā kā šo speciālistu, trīs reizes izsludinot pieteikšanos, atrast neizdevās, nācās pieņemt lēmumu par piedāvātā atalgojuma līmeņa paaugstināšanu. Iepriekš piedāvātā mēnešalga bija 1550 eiro, ceturto reizi izsludinātajā darba vakancē piedāvāts 1700 eiro liels atalgojums. Pagaidām arī tas nav uzrunājis piemērotu pretendentu, kā dēļ pieteikšanās vakancei pagarināta vēlreiz — līdz martam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.