Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dāvā svētku prieku. Katram centra apmeklētājam — saldumi, silti, pūkaini, krāsaini pledi

Sandras Pumpures foto

Svētku prieku un dāvanas šonedēļ saņēma Pļaviņu dienas aprūpes centra apmeklētāji. Tās viņiem sagādāja Rīgas Franču liceja skolēni un viņu vecāki, ko ar pašvaldības atbalstu centrā nogādāja pļaviņiete Gunta Hohlova ar māsu Diānu Ķezberi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sadarbība ar Rīgas Franču liceju Guntai Hohlovai ir jau vairākus gadus, jo tur par skolotāju strādā Diāna. Savulaik uzrunāta, viņa labprāt atsaucās palīdzēt. Tā ik gadu ar mācību iestādes kolektīva sirsnīgo gādību Ziemassvētku laikā visi kopā palīdz iepriecināt Pļaviņu sociālās aprūpes centra iemītniekus, kas apmeklēti jau decembrī. Dāvaniņas no Rīgas skolas iepriekš tikušas arī apvienības vientuļajiem senioriem, bet šoreiz Gunta ar tām devusies uz dienas aprūpes centru Gostiņos, ko ikdienā apmeklē cilvēki ar veselības problēmām.

Silti, pūkaini un krāsaini pledi tika katram centra apmeklētājam, kā arī saldumi un citas dāvanas, kas noderēs ikdienā. Gunta pastāstīja, ka iepriekš sazinājusies ar centru, kur ar prieku atbalstīja šo ieceri un gaidīja ciemos. Abas ar māsu viņas šajās dienās arī sirsnīgi uzņemtas centrā, pat sasildot rokas, kas nosalušas, nesot daudzos saiņus aukstajā ziemas dienā. Katra apmeklētāja sejā bija redzams prieks par saņemto dāvanu, izvēloties sev tīkamāko krāsu, kā arī nobaudot gardās piparkūkas un konfektes.

Abas viešņas šajā tikšanās reizē iepazina gan apmeklētājus, pavadot laiku ar viņiem sarunās, gan ar centra telpām un darbību, ko ikdienā nodrošina vadītāja Ilze Krastiņa un sociālā audzinātāja Santa Dreija. Jau radās idejas, kas turpmāk nepieciešams centram, lai varētu aktīvi darboties, kā sagaidīt nākamos Ziemassvētkus. Diāna pastāstīja, ka ik gadu šajā laikā liceja skolēni ar ģimenēm sarūpē dāvanas ne tikai pļaviņiešiem, bet arī sociālās aprūpes centram “Mežciems” Rīgā un iestādei “Apīte”, kur uzturas bērni un jaunieši. Vislielākais gandarījums esot redzēt prieku gan to saņēmēju, gan dāvinātāju acīs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.