Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Daugavas krastā divas nedēļas stāv pamesta telts

Aculiecinieka foto

Jau otro nedēļu Daugavas krastā Skrīveru pagastā posmā no Klidziņas līdz Aizkraukles pilskalnam stāv uzslieta liela zila telts, taču tās tuvumā jau ilgāku laiku nav manīts neviens cilvēks – “Staburagam” ziņoja vietējie iedzīvotāji, kuri šo vietu izmanto atpūtai un makšķerēšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daugavas krasts šajā posmā ir iecienīta atpūtas un makšķerēšanas vieta. Vairākās vietās ierīkots galds ar soliem, šur tur ir izvietotas mucas atkritumiem, dažās vietās paši atpūtnieki ierīkojuši ugunskura vietas. Vienā no šādām vietām, kur ir gan galds ar soliem, gan ugunskura vieta, jau otro nedēļu stāv uzslieta liela zila divdaļīga telts, taču neviens cilvēks pie tās nav manīts. Apskatot minēto vietu un telts apkārtni, satikām kādu vīru, kurš turp regulāri brauc makšķerēt. Viņš pastāstīja, ka pagājušajā piektdienā blakus teltij bijuši atstāti arī makšķerēšanas piederumi, bet otrdien, kad “Staburags” apskatīja telts vietu, to tur vairs nebija. Uz galda atstātas lāpas, pie telts iesmi uz grila, bet teltī – matrači un segas. Neviena cilvēka.

Sazinājāmies ar Valsts policiju, lai noskaidrotu kaut ko vairāk, taču tās darbinieki ieteica vērsties pašvaldības policijā.

Anita Ozola, Aizkraukles novada pašvaldības Policijas priekšniece informē: “Aizkraukles novada pašvaldības policijā jau 2023. gada 6. jūnijā tika saņemta informācija par to, ka Daugavas krastā ir novietota telts. Policijas inspektori vairākkārtēji apsekojuši norādīto adresi, aptaujājuši tuvējos iedzīvotājus un sazinājušies ar zemes īpašnieku nolūkā iegūt papildus informāciju par personu, kas novietojusi telti Daugavas krastā, tomēr līdz šim brīdim nav iegūtas kādas ziņas.”

Aizkraukles novada pašvaldības policija aicina iedzīvotājus sazināties ar pašvaldības policiju pa tālruni 65123881, ja ir kāda papildus informāciju par šo situāciju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.