Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Daudzevas dienas centra vadītājai Simonai Pužulei svarīgs respekts vienam pret otru

Simona Pužule pēc vairāku gadu prombūtnes atgriezusies uz dzīvi dzimtajā novadā. Enerģiskā sieviete aizvadījusi pirmo mēnesi Daudzevas dienas centra bērniem un ģimenēm vadītājas amatā. Plāni un nākotnes attīstības vīzija ir lieli, un, runājot ar Simonu, rodas pārliecība, ka viņa visu iecerēto īstenos. Viņas lipīgais optimisms, smiekli un vēlme darīt iedvesmo. Kad bērni Simonai prasa, cik ilgi jāmācās, lai kaut ko dzīvē sasniegtu, viņas atbilde ir 22 gadi. Pēc Daudzevas pamatskolas mācījusies Rīgā, Rēzeknē un Jelgavā, kur ieguvusi maģistra grādu meža ekoloģijā un mežkopībā. Tāpat Simonai ir sākumskolas skolotājas izglītība. Viņa ir arī sieva, mamma gandrīz trīsgadīgai meitiņai un četrus mēnešus vecajam dēlam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.