Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Datoru remonts: kā var uzlabot vecās ierīces veiktspēju un izvairītos no liekām izmaksām?

Vairums cilvēku gandrīz katru dienu darbam vai izklaidei izmanto datoru. Taču katrai elektroniskajai ierīcei ir noteikts darbmūžs, un bez pienācīgas apkopes tā laika gaitā var sabojāties vai darboties lēnāk nekā parasti. Gandrīz katru dienu tiek saražoti jauni datoru modeļi, tomēr nav jēgas censties sekot līdzi jaunajām tendencēm un pastāvīgi pirkt jaudīgākas ierīces. Tā vietā jūs varat ietaupīt simtiem eiro un uzlabot savas līdzšinējās elektroniskās ierīces veiktspēju un funkcionalitāti. Datoru remonts var palīdzēt izvairīties no nevajadzīgām izmaksām un īsā laikā atjaunot ierīces darbību, turklāt, izmantojot dažus padomus, jums ir iespēja uzraudzīt sava datora stāvokli un neļaut iespējamajām problēmām padziļināties.

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā palielināt vecāka datora veiktspēju, ir palielināt operatīvās atmiņas apjomu. Jaunu programmu un lietotņu instalēšana un nepārtraukti atjauninājumi samazina operatīvo atmiņu, un ierīce sāks darboties lēnāk. Uzstādot papildu RAM moduļus, sistēma varēs apstrādāt vairāk datu vienlaicīgi, paātrinot programmu palaišanu un kopējo datora veiktspēju. Promarket servisa centri pēc iespējas ātri un bez maksas diagnosticēs jūsu ierīci, noteiks, vai ir tehniskas problēmas un ir nepieciešams remonts, kā arī vajadzības gadījumā palielinās operatīvās atmiņas apjomu.

Jaunas operētājsistēmas instalēšana un atjaunināšana līdz jaunākajai versijai vai sistēmas pārinstalēšana no nulles var uzlabot ierīces veiktspēju un drošību. Ja dators sāk darboties lēni, radīt kļūdas un izslēdzas, uzreiz tiek pieņemts, ka problēma var būt nopietna, un ir nepieciešamas rezerves daļas un dārgs datoru remonts. Tomēr ļoti bieži tas tā nav, un ir tikai jānosaka problēmas cēlonis un jāinstalē operētājsistēma. Lai gan to var izdarīt pats, bez profesionāļu palīdzības, Promarket eksperti iesaka neizaicināt likteni un sazināties ar servisa centru, lai izvairītos no neatgriezeniskas datu zaudēšanas vai nepareizas instalēšanas.

Lai nodrošinātu ilgāku datora darbību ierastajā režīmā bez remonta nepieciešamības, noteikti uzraugiet jaunu programmu instalēšanu un noņemiet nevajadzīgas programmas, kas var pārslogot sistēmu. Bieži vien mēs neapzināmies, ka daudzas lietotnes gadiem ilgi nav izmantotas un tikai aizņem vietu, savukārt to savlaicīga noņemšana un sistēmas optimizācija ietaupīs ierīces veiktspēju un darbības ātrumu.

Ļoti bieži klienti vēršas Promarket servisa centros, kad dators sāk pārkarst, strādāt trokšņaināk un laiku pa laikam bez redzama iemesla “uzkaras”. Jebkuras elektroniskās ierīces pārkaršana ir ārkārtīgi bīstama un var izrādīties graujoša datora darbībai. Viens no visbiežāk sastopamajiem pārkaršanas iemesliem ir putekļi un derīgumu zaudējusi termiskā pasta, kas padara datora dzesēšanas sistēmu neefektīvu. Regulāra ierīces tīrīšana no putekļiem un savlaicīga termiskās pastas nomaiņa palīdzēs uzturēt jūsu iekārtu optimālā stāvoklī, kā arī novērsīs problēmas ar pārkaršanu, un datoru remonts nebūs nepieciešams.

Promarket servisa centros speciālisti ar ilggadēju pieredzi palīdzēs izprast un novērst gandrīz jebkuru jūsu datora tehnisko problēmu, kā arī sniegs detalizētus padomus par to, kā pagarināt jūsu iecienītā elektroniskā palīga kalpošanas laiku un izvairīties no problēmām nākotnē. Nemēģiniet atrisināt visas problēmas paši, jo tas var ne tikai radīt vērtīgas informācijas zudumu, bet arī aizņemt ļoti daudz laika, kā arī naudas. Promarket piedāvā individuālu pieeju katrai problēmai un servisa centros tiek nodrošināts kvalitatīvs datoru remonts par pievilcīgākajām cenām galvaspilsētā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.