Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Darvins Aizkrauklē vairākos slēpņos automašīnā atrod narkotiskās vielas

Valsts policijas foto.

4. februārī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa amatpersonas, veiksmīgi sadarbojoties ar kinologu un dienesta suni Darvinu, pārbaudes laikā automašīnā vairākos slēpņos atrada un konfiscēja narkotiskās vielas. Nākamajā dienā autovadītāja deklarētajā dzīvesvietā tika atrastas un izņemtas narkotiskās vielas, kā arī nereģistrēta gāzes pistole un patronas. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Valsts policijas foto.

Piektdien, 4. februārī, likumsargi, pildot darba pienākumus, Aizkrauklē, Enerģētiķu ielā, apturēja automašīnu “Volkswagen Touran”. Pārbaudes laikā policisti pieaicināja kinologu un dienesta suni Darvinu, kurš transportlīdzekļa salonā dažādās slēptuvēs atrada marihuānu un iepakojumus ar baltu pulverveida vielu. Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un pārvadāšanu tika sākts kriminālprocess un nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko un psihotropo vielu sastāvu un daudzumu. Autovadītājs jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda rakstura likumpārkāpumiem.

Tāpat aizdomās par to, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres ir sēdies, būdams narkotisko vielu ietekmē, tika sākts administratīvā pārkāpuma process, un policijas darbinieki 1979. gadā dzimušo vīrieti nogādāja ārstniecības iestādē narkotisko vielu pārbaudei. Vēl divi administratīvā pārkāpuma procesi tika sākti par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, jo vīrietis pie sevis un savās personīgajās mantās glabāja “Winston” cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības, nākamajā dienā, 5. februārī, tika veikta kratīšana autovadītāja deklarētajā dzīvesvietā, kur, turpinot sekmīgo sadarību ar Darvinu, tika atrastas un izņemtas narkotiskās vielas, kā arī policisti atrada un izņēma nereģistrētu gāzes pistoli un patronas. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēršam uzmanību, ka narkotisko un psihotropo vielu lietošana ir iemesls uzvedības, sajūtu un domāšanas izmaiņām, kā arī ietekmē fizisko un garīgo veselību, var izraisīt panikas lēkmes, bezmiegu, depresiju, komu un pat nāvi. Narkotisko un psihotropo vielu lietotājiem pieaug risks iekļūt bīstamās situācijās vai nelaimes gadījumos.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.