Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dara darbu, kas patīk un sniedz gandarījumu

Par sniega tīrīšanu pilsētā un pagastā viņam savs sakāmais – tomēr varēja vairāk padomāt par cilvēkiem, stāvlaukumi netīrīti, pagalmos cilvēkiem grūti iziet un izbraukt.
“Šobrīd man ir noslēgti līgumi ar vairākiem uzņēmumiem par sniega tīrīšanu. Ir vietas, kur to arī izvedu, ko, piemēram, Aizkraukles pilsētā nedara. Protams, tās ir lielākas izmaksas, tomēr neveidojas sniega kalni un teritorija ir pārskatāmāka,” piebilst Lauris. Viņš atzīst, ka darba ir daudz un reizēm pat grūti tikt ar visu galā. Viņa darbu lielā mērā ietekmē laikapstākļi, ziemā mainīgo apstākļu dēļ gatavībā jābūt 24 stundām diennaktī septiņas dienas nedēļā. Pēdējos trijos gados bijušas sniegotas ziemas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.