Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dana Lapiņa: “Tikai ejot uz priekšu, mēs saglabājam jaunību”

Šonedēļ skaistu jubileju svin skrīveriete Dana Lapiņa. Lai arī viņa teic, ka tas ir tikai skaitlis, diena ir īpaša, jo tā ir arī vidējā dēla Toma Kevina dzimšanas diena.
Danas dzimšanas vieta ir Aizkraukle, toreiz to gan vēl sauca par Stučku. Mammai tuva bija skaitļu pasaule, viņa bija galvenā grāmatvede sporta biedrībā “Vārpa”, tad Jaunjelgavas vidusskolā, tētis pēc armijas strādāja gāzes kantorī, vēlāk bija baļķu vedēja šoferis. Jubilāre vecākiem bija vienīgā meita. “Bērnība bija skaista un saulaina, jautra un piedzīvojumiem pilna,” teic Dana. Meitene īpaši nepārdzīvoja, ka nav brāļu un māsu. Tā kā māsīcas un brālēni ir kuplā skaitā, noskatoties viņu ķīviņus par mantu dalīšanu un citus kašķus, bija pat priecīga, ka tas nav jāpiedzīvo.
Kā jau visi strādājošo vecāku bērni, arī jubilāre dienas aizvadīja bērnudārzā. “Tagad laikam vecajā ēkā pie pareizticīgās baznīcas, kur Jaunjelgavā agrāk bija dārziņš, vairs nav nekā. Tur bijusi aptieka, kurpnieku darbnīca. Jaunajā dārziņā bijām pirmā izlaiduma grupa,” stāsta Dana.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.