Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dace Melngaile: Starp mākoņiem un materiālo pasauli

Šis stāsts par jubilāri sākās autoservisā. Smaidīga, īsiem blondiem matiem un ar atvērtu sirdi. Pat desmit minūtes nepagāja, kā mūsu sākumā lietišķā saruna kļuva brīvāka. Drīz vien uz galda smaržoja kafija, nez no kurienes uzradās šokolāde, un datorā viņa man rāda brāļa Jāņa bildes. Viņš Carnikavā atvēris savu kebabnīcu “Pie Jankas”. Dace Melngaile ir viņa māsa, tā, kura tagad sēž man iepretī, sadala uzmanību starp servisa meistaru un maniem jautājumiem.
Ja reiz saruna iegriezusies par tuvajiem radiem, jāpiemin, ka Daces māsa Anda jau vairāk nekā divdesmit gadu dzīvo Itālijā, Milānā. Ieprecējusies tur un uz Latviju atlidojot reti. Daces tētis Modris reiz bija Aizkrauklē pazīstamais uzņēmējs, kuram piederēja ēdināšanas uzņēmums pilsētas sākumskolā. Uzņēmēja un ēdinātāja iemaņas daļēji pārņēma bērni.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.