Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Cilvēkiem nav izpratnes, ko Eiropas Parlamenta deputāti dara

Cilvēkiem nav reālas izpratnes par to, ko šie deputāti dara. Vienīgais, ko varbūt viņi dzirdējuši, ka viņiem ir laba alga un būs laba pensija. Tajā pašā laikā šie cilvēki sociālajos medijos ir sašutuši — kā tā var būt, ka ievēlēja Ždanoku?! Tā arī var būt, ka ievēlēja tāpēc, ka jūs neaizgājāt nobalsot. Viņas atbalstītāji aizgāja. Tagad aizies atkal jaunie (prokremlisko spēku) atbalstītāji. Otra lieta, ko cilvēki un arī es līdz galam nesaprotu, ir, piemēram, Reinis Pozņaks. “Tviterkonvojs” — viss labi, balsojam par viņu, bet viņš ir no “Apvienotā saraksta”. Par to es nekad nebalsošu. Ja reiz balsoju par Reini, tad par viņu, nevis par partiju. Mums, medijiem, vairāk vajadzētu stāstīt par to (Eiroparlamentu), lai nav šis negatīvisms. Pirmdien Latvijas Radio 1 klausījos labu interviju raidījumā “Krustpunktā” ar bijušo Satversmes aizsardzības biroja vadītāju Jāni Kažociņu. Viņš skaidri pateica: ja mēs nebūtu NATO un Eiropas Savienībā, Krievija nāktu pie mums nevis uz Ukrainu. Mēs esam ļoti ievainojami.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.