Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ceturtdaļu gadsimta cīņā ar liesmām

Vairāk nekā 25 gadus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Neretas postenis un tā priekšnieks Juris Gorbačovs bija kā sinonīmi, viens no otra neatdalāmi. Pārkāpjot 50 gadu slieksni, Juris cīņu ar īstām liesmām nomainījis ar sadzīves “ugunsgrēku” dzēšanu. Pagājušā gada novembra beigās teica sev un citiem — esmu gatavs jauniem izaicinājumiem. Tagad viņš ir Neretas apvienības pārvaldes vadītājs.
Sākot jaunu dzīves posmu, pienāk brīdis, kad var un gribas atskatīties pagātnē, novērtēt paveikto. Juris no saviem 52 gadiem tieši pusi atdeva darbam, kas ikdienā prasa teju pārcilvēka īpašības — drosmi, vēsu prātu stresa situācijās, nemitīgas rūpes par fizisko formu, spēju traģiskos mirkļus darbā nošķirt no privātās dzīves. Kā un vai tas ir izdevies, šajā sarunā ar pieredzējušo ugunsvīru.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.