Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Būtiskas izmaiņas pasažieriem Pļaviņās un Vietalvā

Ilustrācija no canva.com

No šī gada 20. aprīļa vairāku reģionālo autobusu maršrutos būs izmaiņas, kas būtiskas pasažieriem Pļaviņās, kā arī autobusu kustību grafikos oficiāli iekļautas divas pieturas Vietalvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairākos reģionālās nozīmes maršruta Pļaviņas–Vietalva–Pļaviņas reisos turpmāk tiks iekļautas divas pieturas Vietalvā. Pieturvieta “Bērnudārzs”, kas atrodas pie pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks”, būs pieejama reģionālo autobusu pasažieriem minētā maršruta reisos, kad autobuss plkst. 6, plkst. 9.30, plkst. 15.15, plkst. 16.15. izbrauks no pieturas “Pļaviņas” un plkst. 17:25 no pieturas ”Pļaviņu ģimnāzija”. Savukārt pieturvieta “Vietalvas centrs” (netālu no Dzērveņu ielas) tiks iekļauta minētā maršruta reisos, kad autobuss plkst. 6, plkst. 6.20, plkst. 9.30, plkst. 15.15, plkst. 16.15. izbrauks no pieturas “Pļaviņas” un plkst. 17:25 no pieturas ”Pļaviņu ģimnāzija”.

Arī reģionālās nozīmes maršruta Pļaviņas–Siljāņi–Pļaviņas reisā plkst. 7 no pieturas ”Pļaviņas” tiks iekļautas pieturas “Bērnudārzs” un “Vietalvas centrs”, bet reisā plkst.15.30 no pieturas ”Pļaviņu ģimnāzija” – tikai pietura “Bērnudārzs”.

Vienlaikus turpmāk laikaposmā no 1. jūnija līdz 31. augustam darba dienās autobuss no pieturas Pļaviņas” maršruta Pļaviņas–Vietalva–Pļaviņas rīta reisā izbrauks desmit minūtes agrāk – plkst. 6(iepriekš plkst. 6.10), bet laikaposmā no 1. septembra līdz 31. maijam darba dienās no pieturas “Pļaviņas” tas izbrauks septiņpadsmit minūtes agrāk – plkst. 6.20 (iepriekš – plkst. 6.37). Tādējādi pasažieri stacijā “Pļaviņas” plkst. 7.39 varēs paspēt pārsēsties uz vilciena reisu, lai turpinātu ceļu galvaspilsētas virzienā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.