Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Būsim kopā arī turpmāk! Daļa satura “Staburagā” ir par maksu

Gadumija ir laiks, kad atskatāmies uz aizgājušo gadu un ar cerībām raugāmies jaunajā, gaidot, ka tas būs labāks nekā aizvadītais — veiksmīgāks, darbīgāks, bagātīgāks. Bieži šis ir solis pretī jaunam sākumam, jaunai dzīvei, jaunām apņemšanām. Arī mums aizvadītā gada nogale un jaunā gada sākums ir solis pretī kaut kam jaunam. Mūsu lasītāji noteikti jau ir pamanījuši, ka “Staburagam” ir jauna mājaslapa. Esam ilgi gājuši uz šīm pārmaiņām, tās nav bijušas vieglas, bet nu varam jūs iepazīstināt ar jauno interneta portālu. Tas ir pārskatāmāks, ērtāk lietojams, ar lielākām fotogrāfijām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arvien biežāk dzirdam viedokli, ka visas ziņas var izlasīt internetā. Taču ir jāsaprot, ka kvalitatīva satura radīšana jebkurā platformā — avīzē, ziņu portālā, elektroniskajos medijos — tās ir noteiktas izmaksas. Tāpēc, lai šajos sarežģītajos apstākļos varētu turpināt nodrošināt kvalitatīvu saturu gan avīzei, gan interneta videi, daļa satura būs par maksu. Tas atrodams sadaļā “Staburags plus”.

Ir vēl kāds jaunums, ar kuru patiešām varam lepoties, un tā ir jaunā e-avīze. Turpmāk ikviens varēs izvēlēties, kādā formātā viņam ērtāk būtu lasīt “Staburagu” — drukātā versijā, paņemot rokā un pārlapojot, vai lasot to savā datorā, planšetē vai mobilajā telefonā, ielādējot lietotni “Reģionu mediji”. To iespējams abonēt “Staburaga” portālā, var izvēlēties abonēt tikai digitālo saturu, taču, ja jūs izvēlēsieties abonēt caur portālu drukāto avīzi, papildus iegūsiet iespēju avīzi lasīt elektroniskajā versijā, kā arī lasīt portālā visu saturu pilnā apjomā arī sadaļā “Staburags plus”.

Mēs ceram, ka šis būs jauns sākums gan mums pašiem, gan arī mūsu lasītājiem, reklāmdevējiem un sadarbības partneriem, jo tādā veidā notikumi, stāsti, reportāžas, arī reklāmas paziņojumi sasniegs daudz plašāku auditoriju.

Neraugoties uz grūtībām un sarežģījumiem, kas mūs pavada pēdējos divus gadus, mēs tomēr nākotnē raugāmies optimistiski, jo uzticama un pārbaudīta informācija visos laikos bijusi liela vērtība. Vienalga, vai avīzē, internetā, televīzijā vai radio, un mēs saviem lasītājiem cenšamies to nodrošināt, ejot līdzi laikam un izmantojot tehnoloģijas. Paldies, ka uzticaties mums! Būsim kopā ar turpmāk!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.