Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Būs iespēja saņemt psihoemocionālu atbalstu jautājumos, kas saistīti ar jaunā mācību gada sākšanos. Tālrunis 116111.

foto noo istockphoto.com

No 29.augusta līdz 4.septembrim norisināsies ikgadējā kampaņa “Atpakaļ uz skolu!”, kuras laikā bērni, pusaudži, vecāki un pedagogi varēs zvanīt un saņemt psihoemocionālu atbalstu jautājumos, kas saistīti ar bērniem un jaunā mācību gada sākšanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā norāda Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Anda Sauļūna, skolas gaitu sākšana vai atsākšana vienmēr raisa dažādas emocijas gan pašiem bērniem, gan vecākiem un pedagogiem. Tieši tādēļ esot svarīgi runāt par to, kas bērnus satrauc, svarīgi atbalstīt, meklēt risinājumus, lai spēcinātu bērna iekšējo resursu sajūtu un palīdzētu skolas vidē justies labi.

Lai jaunā mācību gada sākums būtu pēc iespējas vieglāks, uzticības tālruņa konsultanti sniegs psiholoģisku un informatīvu atbalstu ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, kuru jautājumi saistīti ar bērniem.

Katru gadu uzticības tālrunis saņem lielu skaitu zvanu no pieaugušajiem – vecākiem, likumiskajiem pārstāvjiem, pedagogiem, kuriem ir jautājumi vai bažas saistībā ar 1.septembra tuvošanos un bērna gaitām skolā.

Uzticības tālrunis “116111” ir bezmaksas tālruņa līnija, kas ir anonīma un darbojas visu diennakti. Darbadienās no plkst.12 līdz 20 ar Uzticības tālruņa speciālistiem iespējams sazināties arī, izmantojot tiešsaistes konsultācijas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.