Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Brauc droši, jo autoevakuators palīdzēs vienmēr

Lai arī kādā tehniskā stāvoklī būtu Jūsu auto, negaidītas situācijas, kad nav iespējams turpināt ceļu var atgadīties ar katru. Tās var būt gan tehniska rakstura problēmas, gan sarežģījumi, kas radušies dažādu ārēju apstākļu ietekmē.

Ne vienmēr autovādītājiem ir pieredze, kā šādās situācijās rīkoties, lai pēc iespējas ātrāk to atrisinātu un varētu turpināt ceļu. Tad ir lieliski, ja zināms, kur meklēt palīdzību un risinājumu, ja ar personīgo auto nav iespējams turpināt ceļu.

Primāri vēlamies uzsvērt, lai arī kas ir atgadījies uz ceļa, ir jāpārliecinās, vai nav cietuši cilvēki. Ja cietušo nav, tad var domāt, kā rīkoties, lai salabotu vai transportētu auto.

Autoevakuators.pro piedāvā šādās negaidītās situācijās uz ceļa sniegt palīdzību. Iespējams, ka visu var atrisināt veicot auto apskati un remontu uz vietas, bet, ja ir atgadījies, kas nopietnāks, tad autoevakuators var trasportēt Jūsu auto uz servisu vai kādu citu norādīto vietu.

Autoevakuators. pro pakalpojumus piedāvā Rīgā un Pierīgā. Lai arī kādā Rīgas vai Pierīgas vietā Jums ir atgadījusies nepatīkama situācija ar auto, mūsu darbinieki varēs palīdzēt un atrisināt situāciju maksimāli ātri. Autoevakuators Rīgā brīžiem ir ļoti pieprasīts pakalpojums, īpaši jau ziemas sezonā, tādēļ allaž par rokai turiet mūsu kontaktus, lai sazinātos, kad tas būs nepieciešams.

Mūsu pakalpojumus var saņemt arī tie autovadītāji, kuriem ir gadījusies neparedzēta situācija uz ceļa Jūrmalas, Jelgavas, Siguldas un Ogres apkārtnē.

Negaidiet ne mirkli, ja auto uz ceļa ir saplīsis, zvaniet + 371 247 99 2 99 un mūsu operators atbildēs uz visiem jautājumiem, kā arī pateiks aptuvenās pakalpojuma izmaksas, lai Jūs tās jau zinātu pirms pakalpojuma saņemšanas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.