Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Biedrība “Laime Saimē” nonāk neapskaužamā situācijā un strīdu risina tiesā

Biedrībai “Laime Saimē” aktuāls kļuvis telpu jautājums namā Odzienas ielā 2, Pļaviņās. Kopš ēkai mainījies īpašnieks, nesaskaņas risinās jau tiesā.
Biedrība “Laime Saimē” ir nu jau aizsaulē aizgājušās pļaviņietes Larisas Freijas savulaik veidota un vadīta organizācija. Tās mājvieta arī reģistrēta viņai iepriekš piederošā īpašumā Odzienas ielā 2. Vēsturisks nams gan pilsētai, gan novadam, vieta, kur pirms vairāk nekā simt gadiem veidojās Latvijas armija. Arī Larisai Freijai bija svarīgi saglabāt un godāt vēsturisko mantojumu. Tāds bijis un ir biedrības viens no mērķiem — veikt Pļaviņu pilsētas un novada vēstures apzināšanu un saglabāt vēsturiskās apbūves elementus. Lai sakārtotu un attīstītu šo vietu, ēkā īstenoti divi LEADER projekti ar Eiropas Savienības fondu līdzekļiem un pašvaldības līdzfinansējumu. Daļējai ēkas un telpu sakārtošanā ieguldīti teju 80 000 eiro, pirmajā stāvā izveidota izstāde, otrajā — daudzfunkcionālas aktivitāšu telpas ar nepieciešamo aprīkojumu. Pārējā ēkas daļā jau izsenis darbojas veikals.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.