Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Bērni iedvesmo iekārtot telpas izklaidei

Aizkraukles pilsētas centrā dažādu svētku un pasākumu norisēm pieejamas jaunas telpas. Tas ir zīmola “Bebek” jaunākais lolojums. Telpas piemērotas ģimenes svinībām, semināriem, meistarklasēm un dažādām nodarbībām.

Pusotrā nedēļā iedzīvina sapni

Aizkraukliete Karīna Butina-Bistere, zīmola “Bebek” radītāja, ieceri par daudzfunkcionālām telpām izsapņoja un realizēja rekordīsā laikā. Ģimenē aug trīs bērni un tā nu sagadījās, ka bija nepieciešamas svinību telpas. Tuvojās dubultsvētki — dēla 8. dzimšanas diena un jaunākās meitiņas gada jubileja. Zināmās bērnu ballīšu telpas bija aizņemtas, vajadzēja meklēt alternatīvu. “Mums bija šīs telpas, sapratām, ka varam tās pielāgot ne tikai mūsu bērnu ballītei, bet piedāvāt arī citiem interesentiem. Iepriekšējos gados ciemiņus uzņēmām mājās. No pieredzes zinu, cik apgrūtinoši tas var būt — uzņemt ciemiņus mājās. Dēls ir vecumā, kad aicina klasesbiedrus, negribējās dzimšanas dienā mājās nekārtību. Tajā pašā laikā mums bija svarīgi, lai telpas ir mājīgas un siltas. Lai patīkami būtu ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem un jubilāra radiniekiem,” stāsta Karīna. Ar vīra Viļņa atbalstu un roku darbu pusotras nedēļas laikā ideja pārvērtās realitātē. Karīna teic, ka ir patīkami radīt ko jaunu, lai gan pilnībā aptvert notiekošo viņa vēl nespēj. Pirms nedēļas telpas iesvētītas. Pēc bērnu dzimšanas dienas svinībām saņemtas pozitīvas atsauksmes. “Bērni bija sajūsmā, arī vecāki labi atpūtās. Kamēr bērni ballējās rotaļu telpās, pieaugušie atpūtās pie galdiem. Laimīgi un apmierināti bija visi!” stāsta Karīna, kura ikdienā nodarbojas ar bērnu apģērbu tirdzniecību. “Bērni iesaistās tajā, ko darām. Kad veidojām telpas, vecākie bērni palīdzēja kā spēja — lika mantas un tīrīja telpas. Mums tā ir iespēja pavadīt laiku kopā kā ģimenei. Bērni redz, kā vecāki strādā un vēlas iesaistīties. Ikdienā darāmā netrūkst, tieši ģimene ir mans spēka avots. Lai cik reizēm būtu noguruši, ieraugot bērnus mēs saprotam, kāpēc to darām — viņu dēļ.”

No dzimšanas dienām līdz semināriem

Telpas atrodas Aizkraukles pilsētas centrā, Lāčplēša ielā 11A. Tā ir atsevišķa ēka, kurā apvienotas trīs telpas, radot plašu kompleksu. Iekārtotas divas izklaižu telpas, viena izveidota kā rotaļu istaba. Tajā ir fotostūris, galda futbols un dažādas rotaļlietas. Otrajā telpā bērni var izkustēties piepūšamajā atrakcijā, kas pieejama sadarbībā ar uzņēmumu “elmiplay.lv”, bumbiņu baseinā un rotaļāties ar piepūšamajiem dzīvniekiem vai iglu klučiem no “IGLU SOFT PLAY KIDS”. Ja kaut kas no uzskaitītā nav nepieciešams, saimnieki to izņems. Tāpat telpu var pārvērst deju zālē vai pielāgot cita veida norisēm. Vēl pieejama atpūtas telpa, kurā var uzklāt svētku galdu, vienā stūrī ierīkota virtuve ar visu nepieciešamo. Lai svētki būtu izdevušies, zīmola “Bebek” pārstāve ar prieku dalīsies ar fotogrāfu un ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju kontaktiem.

Telpas var nomāt ne tikai izklaides pasākumiem, tās var pielāgot meistarklašu, semināru vai citu pasākumu rīkošanai. Drīzumā tiks iegādāts projektors, uz vietas ir mūzikas atskaņošanas sistēma, kas savienojas ar ikvienu ierīci, kurai ir pieejams “bluetooth”, tāpat nepieciešamajā daudzumā pieejami arī galdi un krēsli. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.