Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Beidzot iemīlēja sevi

Pilnai laimei pietrūkst pirts un baļļas

Sarmīte Rone ir viena no tām supermammām, kuras spējas ir teju neierobežotas. Varbūt tās ir stipro latgaliešu asinis, kas liek celties, iet un neapstāties. Izauklējusi vecāko meitu, tagad sevi velta divām mazākajām un pastarītim Jēkabam. Sarmīte teic, ka kopš pagājušā gada pavasara viņas dzīve būtiski mainījusies. Māsīcas iedrošināta, savu pavāres talantu beidzot parādījusi ārpus ierastās darba vides. Tikai pērn līdz galam pieņēmusi savu vārdu, kas līdz tam nav paticis. Kļuvusi drosmīgāka, pašpārliecinātāka un arī laimīgāka.
Sarmītes gatavotos pildītos riekstiņus pirmo reizi nobaudīju šogad kādā no vietējo uzņēmēju tikšanās reizēm Skrīveros. Toreiz viņas pozitīvisma pilnais stāsts par savu ceļu uz mājražošanu bija pamudinājums uzzināt vairāk. Jūnija vidū, pirmsjāņu noskaņā, viņa līdzās intervijai piekrita būt par modeli mazai fotosesijai, kuru realizējām ziedošajās Aizkraukles pagasta pļavās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.